Kugadziriswa Kwechigadzirwa
EasyHeat Heating Cable imhando yepamusoro yemagetsi inochengetedza kupisa uye inochengetedza tembiricha mudzimba, mabhizinesi, uye maindasitiri. Nehunyanzvi hwepamusoro hwe thermostat hunozvidzora kana otomatiki, inodzivirira mapaipi, matenga, uye magata kuti asaome kunyangwe kuchitonhora zvakanyanya (-40°F/-40°C), ichivimbisa kuti kushanda kunoramba kuripo uye kuderedza kushandiswa kwesimba.
1. Yagadzirwa kare uye yagadzirira kuiswa, tambo yeEasyHeat Heating inodzivirira mapaipi kuti asaome, zvichiita kuti mvura irambe ichiyerera kusvika -40°
2. Waya yekudziyisa yeEasyHeat inoshanda pa120 VAC kana 240 VAC uye inoshandiswa pamapombi emvura esimbi
3. Hapana thermostat, hapana chivhariso
4. Yakakodzera kuiswa panze kuti igare ichitonhodza, ichidziya, uye ichitonhodza mhepo inotonhora.
5. Kureba kunogona kugadziriswa kubva pa1m-20m, 23W/M.
Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Waya yeEasyHeat Heating yeMapombi emvura Inotonhora Pasina |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Saizi | 5*7mm |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chitofu chepombi yekudhonza mvura |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kambani | fekitori/mutengesi/mugadziri |
| Simba remuchina wekudziisa mvura mudhiraivha i40W/M, tinogonawo kugadzira mamwe magetsi, akadai se20W/M, 50W/M, nezvimwewo. Uye kureba kwehita yepombi yekudhonza mvuraine 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, nezvimwewo. Yakarebesa inogona kugadzirwa 20M. Pakeji yehita yemuchina wekudhonza mvurahita imwe chete ine bhegi rimwe chete rekuisira, huwandu hwebhegi rakagadzirwa hwakarongwa hunopfuura 500pcs pakureba kwega kwega. Jingwei hita iri kugadzirawo hita yemagetsi inoramba ichishandiswa, kureba kwetambo yekupisa kunogona kuchekwa wega, simba racho rinogona kugadziriswa 20W/M, 30W/M, 40W/M, 50W/M, nezvimwewo. | |
Gwaro Rekuisa (Tambo Yemahara yeAHB Freeze)
1. Kuchengetedza Kutanga: Shandisa ma socket e120V kana 240V akachengetedzwa neGFCI chete. Iva nechokwadi chekuti magetsi adzima panguva yekuisa.
2. Chenesa Pombi: Pukuta pamusoro pepombi pasina tsvina, mafuta, uye hunyoro.
3. Waya Yakachengeteka: Batanidza waya pamwe chete nepaipi netepi inodziya zvakanyanya kana matayi. USAPEDZANA NEAHB SERIES.
4. Kudzivirira: Putira pombi netambo nefuro rinodzivirira (R-value ≥5) kuti unyatsoshanda zvakanaka.
5. Edza: Batanidza wosimbisa kuti thermostat inoshanda pasi pe3°C (3°C).
Zvishandiso zveChigadzirwa
1. Midziyo yemumba:chitofu chemuchina wekubvisa mvura chinoshandiswa kunyungudutsa mapaipi emvura anoyerera mumafiriji, mafiriji, maair conditioner nemimwe michina.
2. Midziyo yekutonhodza yekutengeserana:chitofu chepombi yedhiraini chinoshandiswa muhurongwa hwekubvisa mvura mumafiriji esupamaketi, makabati ekuratidzira ari mufiriji nezvimwe zvishandiso.
3. Midziyo yekutonhodza yeindasitiri:chitofu chepombi yedhireni chinoshandiswa kudzivirira kuomesa mapaipi edhireni akadai semidziyo yekuchengetera mvura inotonhora uye yekuomesa.
4. Indasitiri yemotokari:chitofu chemvura chinonyungudutsa chinoshandiswa kudzivirira kutonhora kwemapombi emvura anotonhodza mota.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














