Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Flange Yekunyudza yeTangi reMvura |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Kunyudza |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| IyoChitofu chekunyudza mvura cheTubularZvinhu zvatinazvo zvine simbi isina tsvina 201 nesimbi isina tsvina 304, uye chinhu chinodziya chekunyudza chetank yemvura chine mhando mbiri, imwe DN40 uye imwe DN50. Hurefu hwechubhu hunogona kugadzirwa kubva pa200-600mm, simba rinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Iyochubhu yekudziyisa mvura yekunyudza mutangi remvurainoshandiswa pakudziisa mvura uye kudzivirira kupisa mukati metangi.hita yemvura inonyudzwa muflangeine hunhu hwekuchengetedzeka pasina kubuda kwemvura, iri nyore kuisa, diki, inoshanda zvakanyanya pakupisa, inodziya nekukurumidza, ine simba rakanaka remakanika, inogara kwenguva refu, uye inokurumidza kugadzira mvura ine dhizaini yakaderera yekutakura pamusoro. Kana usina chokwadi nezvesimba rekushandisa, unogona kutibata mahara kuti tikubatsire kuongorora nekugadzira simba racho, kupa mifananidzo yehukuru hweCAD, uye kunyatsotevedzera voltage yakatarwa yekushandisa uye waya dzakakodzera.
Rudzi rweChigadzirwa uye Kuiswa
Rudzi uye kuiswa kwechubhu yekudziyisa yetangi remvura
1. zvisungo zvine shinda:mhando yetsvimbo yakatwasuka, mhando yeU, chimiro chakakosha.
Kuiswa:nzungu, hwaro hwesikuruu hwakasimbiswa
2.sikuruu (rudzi rwehexagon nzungu):U imwe chete, U dzakawanda,
Kuiswa:mhete yechikadzi, hwaro hwacho hwakasimbiswa
3.flange:U imwe chete, U yakawanda, U kaviri, nezvimwewo,
Kuiswa:flange garo remukadzi
4. inonyudzwa mumvura:musoro werabha wekumanikidza, ruoko rwesimbi rwakavharwa zvizere,
Kuiswa:zvakanyudzwa zvakananga mukushandiswa kwemvura.
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Tangi remvura rinodziisa nemagetsiInonyanya kushandiswa pakudziisa tangi remvura padenga rehotera, pekugara uye fekitari nepaimba yekugezera, tangi remakemikari, kudziisa tangi rekubatsira, kudziisa mvura nemhepo yemupombi, michina yekutenderera mvura yemagetsi, kudziisa dziva, kudziisa kupisa tangi hombe, mvura yepasi pevhu, kudziisa dziva rekubaya kana kuchenesa, kudziisa mishonga mumidziyo midiki, kudziisa kwekuyedza nesainzi, kudziisa michina yemakanika nekudziisa kupisa kwekupisa.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














