| Zita reChigadzirwa | Bhandi reKudziisa reMapaipi eSilicone Drain rinotengeswa ne2M/3M |
| Zvinhu | rabha resilicone |
| Kureba | 1-20M |
| Voltage | 110-240V |
| Simba | 40W/M, 50W/M, kana tsika |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana yakagadziriswa |
| Saizi | 5-7mm |
| MOQ | 100pcs |
| Ruvara | chena kana grey, kana tsika |
| 1. Mahita edu ese erabha esilicone ane chitupa cheCE; 2. Chitofu chemuchina wekudhonza mvura che40W/M ndicho chatinoshandisa, tine zvese zviri mudura; 3. Pakeji yedu yeheater ine heater imwe chete ine bhegi rimwe chete; 4. Rudzi urwu rwechitofu harugoni kuchekwa newe pachako. | |
Mushure mekunge chitofu chashanda kwenguva yakati, danda remhepo refeni rinoita chando, uye nharembozha inodzivirira chando inonyungudika, kuitira kuti mvura yakanyungudika ikwanise kuburitswa kubva mudura rinotonhora kuburikidza nepombi yekudhonza mvura.
Sezvo mugumo wepamberi wepombi yekudonhedza mvura wakaiswa munzvimbo inotonhorera, mvura inonyungudutsa inowanzooma nechando nekuda kwenzvimbo iri pasi pe0 ° C, zvichivhara pombi yekudonhedza mvura, saka zvakakosha kuisa waya inopisa kuti mvura inonyungudutsa mvura isaoma nechando mupombi yekudonhedza mvura. Isa waya inopisa mupombi yekudonhedza mvura, uye pisa pombi uku uchinyungudutsa mvura kuti mvura ibude zvakanaka.
1. KUDZIVIRIRA KUGANDA KWEMAPOMBI: bhandi rekudziyisa repaipi yedhireni rinochengetedza mvura patembiricha yakadzika kusvika ku -40℃, inova tambo yekudziyisa ine chikamu che 5mmx8mm uye kureba kwe 1meter
2. KUDZIVIRIRA MVURA: Kupisa kwakanyanya kwetambo i70℃, izvo hazvizokuvadzi pombi; Pamusoro pezvo, haina mvura zvachose uye ine ma insulators maviri, kuitira kuti uve wakachengeteka paunenge uchishandisa.
3. INOSAMBA UYE IRI NYORE KUISA: hita yekudziyisa mvura inonyunguduka inoumbwa mumuviri mumwe chete, ine hupenyu hurefu uye kushanda kuri nyore, kuisa nekushandisa. Pamusoro pezvo, inogona kushandiswa nethermostat kudzora tembiricha yekudziyisa kana ichidiwa
4. KUSHANDA KWAKANYANYA UYE KUKASIRA: Magetsi anogona kuburitsa simba rekupisa, kuendesa kupisa zvakananga, kushanda zvakanaka kwekupisa kunogona kupiswa munguva pfupi kuti zvibudirire.
5. KUNE MAPOMBI EPURASITI NESIMBI: chitofu chemuchina wekubvisa mvura mumapombi emvura kudzivirira tambo dzemvura dzepurasitiki kana dzesimbi dzemabhizimisi nedzekugara kubva muchando munguva yechando (kusanganisira RV, mapaipi ekupinda, madhireni, mapaipi etsvina, miti yemichindwe kubva muchando, nezvimwewo)
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.














