| Zita reChigadzirwa | Bhandi rekudziyisa reSilicone Fermenter repamba |
| Upamhi hwebhandi | 14mm, 20mm |
| Kureba kwebhandi | 900mm |
| Kureba kwetambo yemagetsi | 1900mm |
| Volatge | 110V, 220V, 230V, kana tsika |
| Simba | 20-25W |
| Pasuru | yakarongedzwa mu polybag kana mubhokisi |
| Dimmer/thermostat | inogona kuwedzerwa |
| MOQ | 100pcs |
| Chivharo | Chivharo cheUK, USA, Euro, Australia |
| Chitupa | CE |
| 1. Bhandi rekupisa refermenter rakagadzirwa nerabha resilicone nemuchina wekudzvanya unopisa, unodzivirira mvura zvakanyanya uye unodzivirira kupisa kwakanyanya, unodzivirira kutonhora, unodzivirira kukwegura nezvimwe zvinhu. Hita yedu yekubikira kumba ine upamhi huviri hwekusarudza, 14mm ne20mm; Simba rebhandi rekupisa rinosvika 20-25W uye voltage inogona kugadziriswa; 2. Bhandi remuchina wekubikira rinogona kuwedzerwa dimmer kana thermostat; 3. Pakeji ye silicone brew heater inogadzirwa ne polybag kana nebhokisi; Pakeji nebhokisi titumirei dhizaini yebhokisi uye MOQ i500pcs | |
Tembiricha yekuvirisa waini inowanzova pa25°C, uye nguva yekuvirisa inofanira kutsanangurwa zvichienderana nerudzi netembiricha yewaini, iyo inowanzova mazuva maviri kusvika matatu. Kana nzvimbo yemukati isingakwanise kusvika patembiricha yekuvirisa kwechisikigo, chitofu chekuvirisa waini chinogona kushandiswa kupisa tembiricha yemhepo kuti chisangane nezvinodiwa zvekuvirisa.
Chitofu cherabha cheSilicone Chinopfava zvakanaka, chinogona kuputirwa zvakananga pamudziyo uri kupiswa, chinobata zvakanaka, uye chinodziya zvakafanana. Panguva yekuisa, rutivi rwebhandi rerabha resilicone rwebhandi remagetsi runofanira kunge ruri pedyo nepamusoro pepombi yepakati netangi, uye runofanira kusimbiswa netepi yealuminium. Kuti kuderedza kurasikirwa nekupisa, layer yekupisa inofanira kuyerwa kunze kwebhandi remagetsi. Inogona kukotama nekuputirwa zvisina tsarukano zvichienderana nezvinodiwa, vhoriyamu yenzvimbo idiki, kuiswa kwayo kuri nyore uye nekukurumidza, uye inewo basa rekudzivirira kukuvara kwemakanika. Chinhu chikuru chekudzivirira kupisa kwesilicone rabha irabha resilicone, saka inewo kudzivirira kupisa uye insulation yakanaka.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















