Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Kumba Kupisa Mat |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Simba | 25-30W |
| Voltage | 110-230V |
| Zvinhu | PVC |
| Dhayamita yePad | 30cm |
| Kureba kwebhandi | kureba kwakajairika |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | hita yekubikira kumba |
| Kureba kwewaya yemutobvu | kureba kwakajairika |
| Pasuru | hita imwe chete nebhokisi rimwe chete |
| Kubvumidzwa | CE |
| Chivharo | USA, Euro, UK, Australia, nezvimwewo. |
| Dhayamita yekubikira kumba ndeye 30cm, ruvara rwepedhi runogona kugadzirwa dema, bhuruu, kana rumwe ruvara rwakagadziriswa. Puragi inogona kusarudzwa USA, UK, Euro, Australia, nezvimwewo. Iyohita yedoro repambainogona kuwedzerwa dimmer kana temperator thermostat, mumwe munhu anowedzerwawo temperature strip paanenge achishandisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Basa guru reHome brew heat mat nderekupa tembiricha yakagadzikana kuti ive nechokwadi chekuti process yekuvirisa inofamba zvakanaka. Tembiricha chinhu chakakosha mukuvirisa waini. Pakutanga kwekuvirisa, mbiriso inoshandisa okisijeni iri muzviyo zvekufema, ichiburitsa simba rakawanda, uye yobva yaita anaerobic respiration, ichishandura shuga kuita alcohol uye ichiburitsa chikamu chesimba. Kana zvese zvashandurwa kuita alcohol, Clostridium inogadzira acid alcohol esterification reaction ne ethanol nedzimwe alcohols 1. Nokudaro, kuchengetedza tembiricha yakagadzikana kwakakosha pakushanda kwembiriso.
Pakeji yeHeater yeKumba
Zvimiro zveChigadzirwa
1.Ipa tembiricha yakagadzikana:Meti yekubikira miriwo kumba inogona kupa tembiricha inogara iripo kuti miriwo igoviriswa, kuve nechokwadi chekuti kugaya kwembiriso kunoshanda patembiricha yakakodzera, kuitira kuti miriwo inyatsoshanda zvakanaka uye mhando yechigadzirwa ichi.
2. Kurudzira basa rembiriso:Tembiricha yakakodzera inobatsira kuberekana uye kushandiswa kwemuviri kwembiriso, inokurumidza kugadzira doro, uye inowedzera goho rewaini.
3. Deredza hutachiona hwebhakitiriya:Kugara tembiricha yakagadzikana kunogona kuderedza kukura kwebhakitiriya uye kuve nechokwadi chekuti waini yakachena.
Maitiro ekushandisa heater yekubikira kumba anosanganisira:
Kubika kumba:Paunenge uchigadzira waini yakagadzirwa kumba, kushandisa brew heating pad kunogona kuita kuti kuvirisa kusakanganiswa nekuchinja kwekupisa kwekunze uye kuwedzera mwero wekubudirira.
mabhizinesi madiki ekugadzira doro:Munzvimbo dzinobikwa doro, hita yekubikira doro kumba inogona kushandiswa kudzora tembiricha yemuchina wekuvirisa, zvichiita kuti kugadzirwa kwechinhu chigadzikane uye mhando yechigadzirwa ichi.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













