Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Bhandi rekubikira doro kumba chinhu chinoshandiswa zvakanyanya panguva yekuvirisa. Rinopa kupisa kwakadzikama uye kwakapfava pasi, richibatsira vanofarira kubika doro kumba kuti vagone kurarama nemwaka kana mamiriro ekunze ane tembiricha yakaderera, zvichiita kuti mbiriso ishande zvakanaka mukati metembiricha yakakodzera.
Bhandi/pedhi rekudziisa doro repamba rinowanzova firimu remagetsi rinochinjika rinodziisa/rinopetwa, rakatenderedzwa pamadziro ekunze etangi rekuvirisa (kazhinji chikamu chepasi kana chepakati-chepasi). Bhandi rekudziisa doro repamba rinoburitsa kupisa kunopisa kushoma kuburikidza nesimba remagetsi kuti ridziise mvura yedoro zvakaenzana. Basa rayo guru nderekugadzirisa dambudziko rekuti tembiricha dzenharaunda dzakaderera pane tembiricha yepamusoro yekuvirisa mbiriso, uye rakakodzera zvakanyanya mumatsutso nechando kana munzvimbo dzine musiyano mukuru wetembiricha.
Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Kumba Brew Heat Heat Belt Pad yeFermenter Beer Wine Spirits + Thermometer |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Simba | 20-25W |
| Voltage | 110-230V |
| Zvinhu | rabha resilicone |
| Upamhi hwebhandi | 14mm uye 20mm |
| Kureba kwebhandi | 900mm |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | bhandi/pedhi rekubikira kumba rinodziisa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1900mm |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kubvumidzwa | CE |
| Chivharo | USA, Euro, UK, Australia, nezvimwewo. |
| Bhandi rekubikira repamba rine upamhi hwe14mm ne20mm, kureba kwebhandi i900mm, kureba kwetambo yemagetsi i1900mm. Puragi inogona kusarudzwa USA, UK, Euro, Australia, nezvimwewo. Iyobhandi remuchina wekupisa doro repambainogona kuwedzerwa dimmer kana temperator thermostat, mumwe munhu anowedzerwawo temperature strip paanenge achishandisa. | |
Pasuru
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Kushandiswa kweSimba neMagetsi: Simba racho rinowanzova rakaderera (rinowanzova pakati pe20W kusvika 60W), uye simba rinoshandiswa harisi rakawanda. Pakusarudza, saizi yemudziyo wekuvirisa inofanira kufungwa nezvayo (sekuti matangi ekuvirisa e10-30 litres anowanzova nesimba rakati).
2. Kugadzirwa Kwekuchengetedza: Sarudza dzine mwero wemvura (senge IPX4 kana kupfuura) uye zvinhu zvinodzivirira moto.
3. Kudzora Tembiricha: Bhandi rekudziisa rinogadzirwa kumba rine dimmer uye display yedhijitari. Dimmer inogadzirisa simba rekudzora tembiricha, uye display yedhijitari inogona kudzora "inotanga otomatiki kana tembiricha yakaderera uye inomira yoga kana yakwira".
4. Kuenderana: Yakakodzera mhando dzakasiyana dzemidziyo yekuvirisa yakagadzirwa nemabhodhoro egirazi, matangi esimbi isina ngura, uye matangi akasiyana-siyana ekuvirisa epurasitiki.
Mashandisiro emabhandi ekupisa ekubikisa kumba
1. Isa bhandi/pedhi rekudziisa rinopisa rinogadzirwa kumba: Putira bhandi/pedhi rekudziisa rinopisa rinogadzirwa kumba zvakaenzana pakati nepazasi petangi rekuvirisa (inenge chikamu chimwe muzvitatu chehurefu hwetangi), uchiita shuwa kuti rinobata madziro etangi zvizere. Dzivisa kufukidza maburi emuchina wekuburitsa mvura kana mibato.
2. Kuisa chipikiri chekupisa: Isa chipikiri chekupisa chethermostat pamadziro emudziyo pakakwirira sepakati pechirongo, wovhara chipikiri nechinhu chinodziisa (senge bubble wrap) kuti uedze tembiricha yewaini pane tembiricha yemhepo. Iri idanho rakakosha kuti uwane kudzora kwakaringana.
3. Kubatanidza uye Kugadzirisa: Isa chivharo chemagetsi chebhandi rekupisa rinobikira kumba musokisi rinobuda rethermostat, wobva wabatidza simba rethermostat. Zvichienderana nehuwandu hwekupisa hwakakodzera hwekuvirisa hunokurudzirwa hwemhando yembiriso yauri kushandisa, isa miganho yekupisa yekutanga nekumisa kupisa pathermostat (semuenzaniso, isa pa18°C kuti utange kupisa uye 20°C kuti imire).
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















