| Zita reChigadzirwa | Waya yeSilicone Rabha Inonyungudutsa muFriji Yemhando Yepamusoro |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, kana yakagadzirirwa |
| Simba | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M, kana tsika |
| Voltage | 110V-230V |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Kureba | 0.5m, 1m, 2m, 3m, kana tsika |
| Kureba kwewaya yemutobvu | chiyero ndeche1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, tsvuku, kana kuti yakagadzirirwa. (ruvara rwakajairika itsvuku) |
| Chisimbiso chakaiswa methed | musoro werabha kana kuti unogonya |
| Rudzi rwechiteshi | yakagadzirirwa |
| Chitupa | CE |
| Waya yekudziyisa | Waya yeNichrome kana CuNi |
| Nzvimbo Yakanyanya Kureba | 200℃ |
| Nzvimbo diki yeTem | -30℃ |
| 1. PaWaya yeRefrigeration Heater (zvigadzirwa zvelink), chikamu chekubatanidza waya yekupisa newaya yelead chakavharwa nechinhu chakagadzirwa nerubha chinopisa, nenzira iyi chinodzivirira mvura, kana ukada kushandisa waya yekupisa kunyungudutsa, iyi ndiyo nzira yakanakisisa. Pamusoro pezvo, tinewo nzira yekubatanidza nechubhu inonyunguduka, tichashandisa chubhu inonyunguduka pamadziro maviri panzvimbo yekubatanidza, madziro emukati ane guruu uye anewo simba rekudzivirira mvura. 2. Waya yedu yekudzikisa chando haina waya yakajairika, urefu hwewaya yekudziyisa, urefu hwewaya ye lead, simba uye voltage zvese zvinogona kugadziriswa zvinoenderana nezvinodiwa nemutengi. 3. Tinewo waya yekudzikisa chando mufiriji ine jira rekuruka, ine waya yekudzikisa shinda yefiberglass newaya yekudzikisa shinda yesimbi isina ngura uye waya yekudzikisa shinda yealuminium yakarukwa, zvese zvinodiwa zvinogona kugadziriswa. | |
Kureba kwewaya yekudziya yesilicon rabha kunogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nevatengi, dhayamita yewaya inowanzova 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. Chikamu chinobatanidza waya ye lead newaya yekudziya chakagadzirwa nerubha musoro wekupisa, chinonyanya kushandiswa mufuremu yemusuwo wefiriji kana mvura ichinyungudutsa, ine simba remvura. Iyo heater yekunyungudutsa inogona zvakare kuwedzera girazi fiber braid, simbi isina ngura uye aluminium braid pamusoro pe silicone layer. Inogona kuwedzera kugara kwenguva refu kwe defrosting uye heating surface uye kudzivirira zvinhu zvakapinza kubva pakucheka. Iyo heater ye silicone inogona kutsungirira tembiricha yepamusoro neyakaderera -30-200 ℃, kuramba kukwegura, kuramba acid ne alkali, kushanda kwemvura uye hunyanzvi hwakasiyana-siyana hwemagetsi hwave huchishandiswa patambo dze silicone raber, uye hupenyu hwebasa hwakareba.
Inonyanya kukodzera kunzvimbo dzinotonhora, basa guru rebhandi rekupisa resilicone rabha rezuva nderekudzivirira mvura inopisa, kunyunguduka, sinou nezvimwe. Waya yeSilicone rabha yehita ine tembiricha yepamusoro, inodzivisa kutonhora, inodzivisa kukwegura nezvimwe zvinhu.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.












