| Zita reChigadzirwa | Yemhando yepamusoro yeSilicone Fiberglass Braid Defrost Heating Cable |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| Zvinhu zvekudzivirira kupisa | rabha resilicone |
| Rukoko rwekuruka | girazi refaibha |
| Kureba kwewaya yekudziyisa | yakagadzirirwa |
| kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Voltage | 110-230V |
| Simba | 5-40W pamita imwe neimwe |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| MOQ | 100pcs |
| Chitupa | CE |
| 1. Chitofu chesimbi chinonyungudutsa silicone chinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemushandisi, hapana ruzivo rwakajairwa pamusoro pechigadzirwa; 2. Waya yemagetsi inodziya ine waya yesilicone heating uye PVC heating, tembiricha yepamusoro ye silicone heating waya ndeye 250℃, uye tembiricha yepamusoro ye PVC heating waya ndeye 105℃. 2. Waya ye lead ye defrost heater inogona kusarudzwa ne silicone lead wire, 18/20AWG lead wire uye fiberglass ead wire. | |
Chidziyo chewaya chinonyungudutsa mvura chakakodzera kushandiswa mukudziyisa kunochinjika kunoda kuputira zvakakwana, kusanganisira kushandiswa munzvimbo dzakanyikwa zvakakwana kana kuti dzine hunyoro hwakawanda.
Waya yekupisa yesilicone inoumbwa newaya inoremara yakaputirwa pagirazi, uye kushandiswa kwePVC, silicone, silicone + PVC double insulation, uye inogona kuwedzera girazi fiber braid kunze kweinsulation layer kuchengetedza insulation layer.
Zvichienderana nenzvimbo chaiyo yekushandisa kwemutengi uye zvinodiwa nehunyanzvi, tinopa mhinduro dzehunyanzvi dzekuvandudza saizi yechigadzirwa, kubatana uye sisitimu yekugadzirisa.
Waya dzemagetsi dzinonyungudutsa silicone defrost ndiyo nzira inonyanya kufarirwa yekunyungudutsa michina yefiriji yemumaindasitiri neyemumba. Panguva imwe chete, dzinoshandiswawo sedzinodziyisa mvura inodzivirira kutonhora kwemasinki emvura uye mvura inonyungudutsa muindasitiri yefiriji.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















