Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Mugodhi wekamuri refriji |
| Zvinhu zvekudzivirira | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | waya yekudzikisa furemu yemusuwo |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kureba, voltage uye simba remuchina wekuisa mukamuri refreezer zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa. Upamhi hwewaya hunogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Waya inogona kunge yakagadzirwa negirazi refirber, aruminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Kupisa kunogadzirwa neheater yemusuwo wekamuri reFreezer kunopisa mhepo yakatenderedza furemu remusuwo kuti iite basa rekudzora tembiricha. Kazhinji, waya yekudziyisa inoburitsa huwandu hwakati hwekupisa kuburikidza nemagetsi, ichikwidza tembiricha yakatenderedza furemu remusuwo kusvika patembiricha yakati, kuitira kuti ibudirire pakudzora tembiricha. Waya yekudziyisa furemu remusuwo wekuchengetedza inotonhora ndeyekudzivirira furemu remusuwo wekuchengetedza inotonhora nekuda kwechando kana kutonhora nekukurumidza kunokonzerwa nekusavhara zvakanaka uye matanho ekudzivirira kupisa.Kuti furemu yemusuwo wekuchengetedza zvinhu zvinotonhora isaome uye kuti itonhore nekukurumidza zvichikonzera kusavhara zvakanaka, waya yekudziyisa inowanzo wedzerwa yakatenderedza furemu yemusuwo wekuchengetedza zvinhu zvinotonhora.
Sei uchishandisa hita yemusuwo wekamuri refriji?
Nekuti tembiricha iri mukati menzvimbo inotonhorera yakaderera zvikuru, uye nzvimbo inotonhorera iri kunze inowanzova tembiricha yemukamuri. Musiyano mukuru uyu wetembiricha unogona kukonzera matambudziko. Kana gonhi renzvimbo inotonhorera rakavharwa, zviri nyore kunyorova kana chando chakakomberedza furemu yemusuwo wenzvimbo inotonhorera nekuda kwemusiyano wetembiricha. Kunyorova uku nechando, kana zvikasagadziriswa, zvinogona kuva dambudziko. Kune rumwe rutivi, zvinokanganisa kusimba kwegonhi renzvimbo inotonhorera, zvekuti mhedzisiro yekupisa kwenzvimbo inotonhorera inodzikira zvakanyanya. Kune rumwe rutivi, nguva yakareba inogonawo kukuvadza chimiro chefuremu yemusuwo negonhi.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













