Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Mukova weFiriza wekamuri reFreezer Cable |
| Zvinhu zvekudzivirira | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | nyungudutsa waya yekudziyisa |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kureba kwetambo yeFreezer Room Door Heater, voltage uye simba zvinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Dhayamita yewaya inogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Waya inogona kunge yakagadzirwa negirazi refirber, aruminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Basa retambo yemuchina wekuisa firiji mukamuri refriji rinoshandiswa zvikuru kupisa musuwo, kudzivirira furemu yemusuwo wefiriji kuti isaome, zvichiita kuti musuwo wefiriji usakwanise kuvhurwa. Saka kana yakatyoka, zviri nani kuigadzirisa kana kuitsiva. Nekuti firiji pachayo imuchina wekuisa firiji, tembiricha yemukati yakaderera, uye kana paine hunyoro hwakawanda hwemhepo, zvikamu zvakatenderedza bhokisi refiriji zvinopfupikiswa. Kana musuwo ukavhurwa, gasi rinopisa uye rinotonhora rinopinda, kutonhora kwakatenderedza mutumbi wemusuwo, kuitira kudzivirira kana kunonoka nzvimbo dzine mvura nemwaka wemvura, mamiriro ezvinhu ari pamusoro apa, firiji yemumba muchikamu chekuisa firiji kuwedzera mudziyo wekudzivirira dew, wakaiswa kumativi ese emusuwo nepakati, kushandiswa kwekupisa kwepombi yekudzivirira dew, kuderedza mutsauko wekupisa pakati pebhokisi nenzvimbo yekunze, kuderedza uye kubvisa kutonhora. Naizvozvo, kana firiji ichishanda, pane kupisa kwakatenderedza musuwo. Zvisinei, iyi tambo yekuisa firiji musuwo wekamuri refiriji, ingave yakaenzana kana isina kufanana, haina simba pahupenyu hweganda refiriji.
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














