Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Hwiza yeDrien Line yeFreezer |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Saizi | 5*7mm |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chitofu chepombi yekudhonza mvura |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Simba rebhandi rekudziyisa pombi yekudhonza mvurairi 40W/M, tinogonawo kugadzirwa mamwe masimba, akadai se20W/M, 50W/M, nezvimwewo. Uye kureba kwehita yepombi yekudhonza mvuraine 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, nezvimwewo. Yakarebesa inogona kugadzirwa 20M. Pakeji yehita yemuchina wekudhonza mvurahita imwe chete ine bhegi rimwe chete rekuisira, huwandu hwebhegi rakagadzirwa hwakarongwa hunopfuura 500pcs pakureba kwega kwega. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chitofu chemuchina wekuisa mvura mufiriji iwaya inodzivirirwa inogona kudziiswa kana yashandiswa simba. Panguva yekuisa, putira chitofu chemuchina wekuisa mvura mupombi yemvura kana kuibatanidza mupombi. Mushure mekunge magetsi ashandiswa, chitofu chemuchina wekuisa mvura chinogona kudziiswa kuti pombi yemvura irambe yakatsetseka uye kudzivirira kuti pombi yemvura isaome kana kutsemuka. Nheyo yekudziisa ndeyekuti waya idziye, uye kupisa kunoendeswa kupombi yemvura, zvichiita kuti tembiricha yemvura mupombi yemvura ikwire, kuitira kuti isaome.
Kuiswa
1. Nzvimbo yekuisa: dhiraivha yemvura inofanira kuiswa papombi yemvura iri nyore kuomesa nechando, uye inofanira kunge iri chinhambwe che10cm kubva pasi.
2. Nzira yekuisa: Chidziyo chemuchina wekubvisa mvura chinofanira kuiswa nemazvo zvichienderana nemirairo. Kazhinji, chinofanira kutenderedzwa papombi yemvura, uye magumo ese echidziyo chemuchina wekubvisa mvura anofanira kubatanidzwa kune simba remagetsi.
3. Shandisa matanho ekudzivirira: Chidziyo chemuchina wekubvisa mvura chinofanira kutarisisa zvinhu zvinotevera pakushandisa:
(1) Dzivisai kushandisa simba kwenguva refu: hita yemuchina wekudhonza mvura haifanirwe kushandiswa kwenguva yakareba, uye inofanira kuvhurwa nguva nenguva zvichienderana nezvinodiwa chaizvo.
(2) Usawedzera kumanikidzwa: panguva yekudziisa, usashandise kumanikidzwa kwakawandisa, zvikasadaro zvinogona kukonzera kukuvara kwewaya.
(3) Dzivisa kukuvara: Pakuisa dhiraivha yemuchina wekudhonza mvura, inofanira kudzivirira kumanikidzwa zvakanyanya uye kukweshana, zvikasadaro ichaita kuti waya ityoke.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














