Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Waya yeFiriza yeFureji yeWaya yeKudziisa Yekunyungudutsa |
| Zvinhu zvekudzivirira | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | nyungudutsa waya yekudziyisa |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Chitofu chewaya chefuremu yemusuwo chekunyungudutsa hurefu, voltage uye simba zvinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Dhayamita yewaya inogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Pamusoro pewaya inogona kunge yakagadzirwa negirazi refirber, aruminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Waya yekudziisa yekunyungudutsa iwaya yekudziyisa yerabha yesilicone ine fiber yegirazi yakaputirwa pawaya yesimbi inodzivisa kupisa uye silicone rabha inodzivirira kupisa kunze. Nekuti rabha yesilicone yakapfava, inodzivirira kupisa kwakasimba, inodzivirira kupisa kwakanyanya, uye waya yemagetsi inodziya yakapfava, inogona kudziiswa kusvika 250℃. Dhayamita yewaya iri pakati pe1 ne3 mm, uye nzira yekushandisa ndeyekubatanidza magumo maviri ewaya kune magetsi, kuitira kuti waya yese ipise zvakaenzana.
Zvinhu zvikuru zvewaya yekudziyisa yekunyungudutsa chando ndeizvi: kudziyisa nekukurumidza, kuramba kupisa kwakanyanya, kugadzirisa ma parameter anochinjika, kuora zvishoma nezvishoma, hupenyu hurefu hwebasa, uye chinonyanya kukosha, mutengo wakaderera, mashandiro epamusoro uye kushandiswa kwakasiyana-siyana.
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Waya yekudziisa yekunyungudutsa inoshandiswa zvakanyanya mufiriji, air conditioner, freezer defrosting, cold storage defrosting, cold storage aluminum tube defrosting, rice cooker insulation, electric cooker, electric seat mat, pet mat, electric massage chair, medical beauty equipment, electric electric way, electric way, electric way, electric way, electric way, electric way, electric way, electric way, electric way, electric way clothes, electric towel rack, electric towel tank, pombi antifreeze, window way nezvimwe zvinhu zvemukati.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















