| Zita reChigadzirwa | Tubhu rekudziyisa reFiriza |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | Yakatwasuka, U, AA mhando, kana yakagadzirirwa |
| Saizi | tsika |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Nzira yechisimbiso | Rabha reSilicone kana chubhu inotsvedza |
| Zvinhu zvechubhu | Simbi isina ngura 304,312, nezvimwewo. |
| Kubvumidzwa | CCC/CE/CQC |
| Zvinodiwa nechubhu yekudziya inonyungudutsa mufiriji zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi, tinogona kugadzira chubhu yekudziya inonyungudutsa tichitevera mifananidzo yemutengi, sample kana drawing, dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm nezvimwewo. Kureba kwechubhu kunogona kugadzirwa kupfuura 7M chubhu imwe chete. | |
Chubhu yemagetsi inonyungudutsa chando chinhu chakakosha mufiriji, mufiriji uye mudura rechando. Chubhu inonyungudutsa chando inogona kugadzirisa chando chefriji nechando nekufamba kwenguva uye kugadzirisa mhedzisiro yemidziyo yekufiriji.
Chubhu yekudziya inonyungudutsa mufiriji yakafukidzwa nechubhu yesimbi isina ngura 304, uye waya yekudzivisa inoiswa mugoko resimbi risina chinhu, uye upfu hweMgO huri pakati pewaya yekudzivisa negoko resimbi risina chinhu hunozadzwa zvakanyanya, uye silicone joint inozopedzisira yavharwa.
Aya ndiwo maitiro ekugadzira uye zvikamu zvikuru zvemaheater anonyungudutsa. Kunyanya, upfu hweMgO hwakazadzwa hunoita basa rekudzivirira kupisa uye kufambisa kupisa, uye chinhu chakakosha kudzivirira chubhu yemagetsi inonyungudutsa kuti isanyungudike uye isadonhedze mvura munzvimbo ine hunyoro. Chinonyungudutsa silicone indenter chakasimba kwazvo uye hachidonhedze mvura uye hachiendese magetsi. Waya ye lead yechubhu yemagetsi inonyungudutsa iwaya ye silicone, iyo zvakare isingapindi mvura.
Madhayamita akajairika emachubhu ekudziyisa anonyungudutsa i6.5mm, 8.0mm, 10.7mm zvichingodaro. Chimiro nehukuru hwemaheater anonyungudutsa zvinogonawo kugadziriswa zvichienderana nehukuru hwenzvimbo yekushandisa.
Chubhu yekudziya inonyungudutsa inoshandiswa zvakanyanya mumidziyo yekudziya yakaita semafiriji, machiller, ma evaporator, uye ma heater anonyungudutsa anogona kuiswa nyore nyore muma air cooler nema condenser fins kuti anyunguduke.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














