Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Fekitori yeFinned Tubular Heaters |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, nezvimwewo |
| Chimiro | Yakatwasuka, U chimiro, W chimiro, kana yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa cheFinned |
| Chiteshi chemagetsi | Musoro werabha, flange |
| Kureba | Yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE, CQC |
| Chimiro chechinhu chinodziya chine finned chatinowanzo gadzira nechimiro chakatwasuka, cheU, cheW, tinogonawo kugadzirisa mamwe maumbirwo akakosha sezvinodiwa. Vatengi vazhinji vanosarudza musoro wechubhu neflange, kana wakashandisa zvinhu zvinodziya zvine finned paunit cooler kana zvimwe zvishandiso zvinonyungudutsa mvura, pamwe unogona kusarudza chisimbiso chemusoro nesilicone rabha, nzira iyi yechisimbiso ine mvura yakanakisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Jingwei heater ifekitari yehunyanzvi ye finned tubular heater, finned heater inogona kuiswa muma ducts anovhuvhuta kana dzimwe nguva dzekupisa mhepo isingachinji uye inoyerera. Yakagadzirwa nemafins akaputirwa pamusoro pechubhu yekupisa kuti iparadze kupisa.
Waya inodzivisa kupisa kwakanyanya inogoverwa zvakaenzana muchubhu yesimbi isina ngura isingapisi inopisa zvakanyanya, uye nzvimbo yacho yakazara neupfu hwe crystalline magnesium oxide hune conductivity yakanaka yekupisa uye insulation performance. Chimiro ichi hachingori chepamusoro chete, chinoshanda zvakanyanya mukupisa, asiwo chinogadzira kupisa kwakafanana. Kana paine magetsi muwaya, kupisa kunobva kwapararira pamusoro pepombi yesimbi kuburikidza neupfu hwe crystalline magnesium oxide, uye wozoendeswa kuchikamu chinodziya kana gasi remhepo kuti zvizadzise chinangwa chekudziya. Finned tubular heater inowanzo shandiswa nemhepo.
Sarudza Chimiro
Basa reChigadzirwa
Chitofu chemhepo chine mafin tubular chinoshandiswa zvakanyanya kupisa kuyerera kwegasi kunodiwa kubva pakupisa kwekutanga kusvika pakupisa kwegasi kunodiwa, kusvika 600°C. Chave chichishandiswa zvakanyanya muma laboratori akawanda ekutsvagisa nekugadzira sainzi akadai sendege, indasitiri yezvombo, indasitiri yemakemikari nemayunivhesiti. Chakakodzera zvikuru kuyedza kudzora tembiricha otomatiki uye kuyerera kukuru kwemhepo tembiricha yakabatana system nezvimwe zvinhu. Chitofu chegasi chinogona kushandiswa zvakasiyana-siyana: chinogona kupisa chero gasi, uye gasi rinopisa rinogadzirwa rakaoma uye harina hunyoro, harifambisi mhepo, haribati moto, hariputi, hariparadzi makemikari, harisvibisi, rakachengeteka uye rakavimbika, uye nzvimbo inopisa inopisa nekukurumidza (inogona kudzora).
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














