| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziyisa Chiri muFinned Tube |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| Zvinhu | SUS304,310,312 |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa cheFinned |
| Sahpe | Yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, kana yakagadzirirwa |
| Saizi | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CQC/CE |
| Chiteshi chemagetsi | neflange, kana netambo yemutobvu |
| Magadzirirwo eFinned Tube Heating Element anogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi, saizi, chimiro, simba uye voltage zvinogona kugadzirwa sedhirowa kana sampuro kana mifananidzo. Finned heating tube yakavakirwa pa finned heating tube yepakutanga ine winding steel winding sheet inomonereka, iyo inowedzera kupisa kwe heating tube painodziya, saka simba re finned tube heating element rakakwirira kupfuura re stainless steel heating tube. Chimiro chechubhu yekupisa yakapetwa taiwanzogadzira imwe yakatwasuka, mbiri yakatwasuka, U chimiro, W chimiro, uye tinogonawo kugadzirwa mamwe maumbirwo akakosha, uye chimiro ichi chinofanira kutitumira mufananidzo usati wagadzira kana kubvunza. | |
Tubhu rekupisa rine finned rinogadzirwa nekugadzira waya yemagetsi inodziya kuita chitubu zvichienderana nekusimba kunodiwa, wozoiisa pakati pechubhu. Mukana uri pakati pewaya yemagetsi inodziya nemadziro echubhu unozadzwa neupfu hwemagnesium oxide hunodzivirira zvakanyanya, wobva wavharwa nesilicone gel. Aya ndiwo magadzirirwo echubhu yemagetsi inodziya. Nekuda kwemutengo wayo wakaderera, kushandiswa kwayo kuri nyore, uye kusasvibiswa, inoshandiswa zvakanyanya kakawanda.
1. indasitiri yemakemikari yekudziisa zvinhu zvemakemikari, kuomesa hupfu pasi pekumanikidzwa kwakati, maitiro emakemikari uye kuomesa jet zvinofanirwa kuitwa nechubhu yemagetsi inodziya ine finned.
2. Kupisa kwehydrocarbon, kusanganisira mafuta asina kucheneswa epetroleum, mafuta anorema, mafuta emafuta, mafuta anodziya, mafuta ekuzora, parafini.
3. kugadzira mvura, utsi hwakanyanya kupisa, munyu wakanyungudutswa, gasi renitrogen (mhepo), gasi remvura nezvimwe zvinwiwa zvinoda kudziiswa.
4. Nekuti hita ine finned tubular inoshandisa chimiro chepamusoro chinodzivirira kuputika, michina iyi inogona kushandiswa zvakanyanya mumakemikari, mauto, mafuta, gasi rechisikigo, mapuratifomu egungwa, ngarava, nzvimbo dzemigodhi nedzimwe nzvimbo dzisingaputike.
Inoshandiswa zvakanyanya mukugadzira michina, mota, machira, chikafu, midziyo yemumba nemamwe maindasitiri, kunyanya muindasitiri yemhepo inotonhodza uye maketeni emhepo. Sekureva kwemishumo, chinhu chekupisa chefinned tube chinonyanya kunaka pakupisa mafuta nemafuta emafuta. MaFinned electric heater anoshandiswa zvakanyanya muindasitiri neindasitiri yemakemikari, izvo zviri pachena kune wese munhu. Sarudzo yefinned electric heat pipe inokoshawo zvikuru.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













