Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chitofu cheFinned Tube |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, nezvimwewo |
| Chimiro | Yakatwasuka, U chimiro, W chimiro, kana yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa cheFinned |
| Chiteshi chemagetsi | Musoro werabha, flange |
| Kureba | Yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE, CQC |
| Chimiro cheFinned Tube Heater chatinowanzo gadzira nechimiro chakatwasuka, cheU, cheW, tinogonawo kugadzirisa mamwe maumbirwo akakosha sezvinodiwa. Vatengi vazhinji vanosarudza musoro wechubhu neflange, kana wakashandisa zvinhu zvinodziya zvakapfava paunit cooler kana zvimwe zvishandiso zvinonyungudutsa mvura, pamwe unogona kusarudza chisimbiso chemusoro nesilicone rabha, nzira iyi yechisimbiso ine mvura yakanakisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chinhu chinodziisa hita chefinned tube isimbi inodziisa hita yakaputirwa pamusoro pechinhu chinodziisa hita chekutanga. Izvi zvinowedzera nzvimbo inodziisa hita nekaviri kusvika katatu kana tichienzanisa nezvinhu zvakajairwa; nemamwe mazwi, simba repamusoro rechinhu chinodziisa hita rinopetwa katatu kusvika kana kana kupfuura zvinhu zvakajairwa. Kurasikirwa kwekupisa chaiko kwechinhu chinodziisa hita chefinned tube kunoderera sezvo kureba kwacho kuchidzikiswa. Kukwira nekukurumidza kwekupisa, kugadzirwa kwekupisa kwakafanana, kushanda zvakanaka kwekudziisa hita, kushanda zvakanaka kwekupisa, hupenyu hurefu hwebasa, saizi diki yemudziyo wekudziya, uye mutengo usingadhuri ndizvo zvakanakira pasi pesimba rimwe chete.
Sarudza Chimiro
Zvishandiso zveChigadzirwa
1. Maitiro ekudziyisa nekuomesa
Maovheni emaindasitiri, matuneru ekuomesa, uye michina yekurapa kupisa ndezvimwe zvezvizhinji zvezvinoshandiswa muindasitiri iyi zvinoshandisa mafinned tube heaters pakuita basa rekudziyisa nekuomesa. Akakodzera kushandiswa uku nekuda kwekukurumidza uye kushanda zvakanaka kwekupisa kwakanyanya.
2. Maindasitiri emakemikari nekugadzira
Matangi emvura, magasi, uye ekuchengetera zvinhu zvinodziiswa uchishandisa zvinhu zvinodziya zvesimbi isina ngura mumaindasitiri emakemikari nemaindasitiri. Anowanzo kuwanikwa mumatangi ekuchengetera zvinhu, madhiri ekudiridza, uye machemical reactors. Kudzora tembiricha kwakarurama kwemahita aya efinned kunovimbisa mamiriro akanaka ekushanda uye kubuda kwemhando yepamusoro.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














