Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Kusiyana nechinhu chakajairika, chinova nehukuru hwakapetwa kaviri kusvika katatu hweradius, zvinhu zvinopisa zvine finned zvinofukidza mafin esimbi pamusoro pechinhu chakajairika. Izvi zvinowedzera zvakanyanya kusiyana nechinhu chakajairika, chinova nehukuru hwakapetwa kaviri kusvika katatu hweradius, mafin air heater anofukidza mafin esimbi pamusoro pechinhu chakajairika. Izvi zvinowedzera zvakanyanya. Izvi zvinoreva kuti mutoro wemagetsi wepamusoro weFine element wakapetwa katatu kusvika kana kana kupfuura wechinhu chakajairika.
Panguva imwe chete, tembiricha inowedzera nekukurumidza, kupisa kunowedzera nekukurumidza, kupisa kunowedzera nekukurumidza, kushanda zvakanaka kwekupisa kunowedzera, nguva yegore inowedzera, uye tembiricha inoderera.
Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu chekupisa chakagadzirwa neFinned |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, nezvimwewo |
| Chimiro | Yakatwasuka, U chimiro, W chimiro, kana yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa cheFinned |
| Chiteshi chemagetsi | Musoro werabha, flange |
| Kureba | Yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE, CQC |
| Chimiro chechinhu chinodziya chine finned chatinowanzo gadzira nechimiro chakatwasuka, cheU, cheW, tinogonawo kugadzirisa mamwe maumbirwo akakosha sezvinodiwa. Vatengi vazhinji vanosarudza musoro wechubhu neflange, kana wakashandisa zvinhu zvinodziya zvine finned paunit cooler kana zvimwe zvishandiso zvinonyungudutsa mvura, pamwe unogona kusarudza chisimbiso chemusoro nesilicone rabha, nzira iyi yechisimbiso ine mvura yakanakisa. | |
Sarudza Chimiro
Zvishandiso zveChigadzirwa
1. Muindasitiri yemakemikari, kupisa kwemakemikari, mamwe mapoda anopedzwa pasi pekumanikidzwa kwakati, maitiro emakemikari uye kuomeswa kuburikidza nekupisa kwemhepo.
2. Kupisa kabhoni yehydrocarbon, kusanganisira mafuta ebiogas, mafuta anorema, mafuta emafuta, mafuta ekuchinja anopisa, mafuta ekuzora neparafini.
3. Nekuti pombi yemagetsi inodziya yakagadzirwa ine chimiro chepamusoro chinogona kukanganiswa nekuputika, chishandiso ichi chinogona kushandiswa zvakanyanya munzvimbo dzinofanotaura kuputika, dzakadai semakemikari, mauto, mafuta, gasi rechisikigo, zvikwangwani zvegungwa, ngarava nenzvimbo iyi.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















