Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chitofu chemhepo cheFin Tube |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, nezvimwewo |
| Chimiro | Yakatwasuka, U chimiro, W chimiro, kana yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa cheFinned |
| Chiteshi chemagetsi | Musoro werabha, flange |
| Kureba | Yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE, CQC |
| Chimiro chechinhu chinodziya chine finned chatinowanzo gadzira nechimiro chakatwasuka, cheU, cheW, tinogonawo kugadzirisa mamwe maumbirwo akakosha sezvinodiwa. Vatengi vazhinji vanosarudza musoro wechubhu neflange, kana wakashandisa zvinhu zvinodziya zvine finned paunit cooler kana zvimwe zvishandiso zvinonyungudutsa mvura, pamwe unogona kusarudza chisimbiso chemusoro nesilicone rabha, nzira iyi yechisimbiso ine mvura yakanakisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chitofu chemhepo chepeturu chekupedzisirandiyo michina inoshandiswa zvakanyanya mukuchinjana kupisa kubva kugasi kuenda kumvura. Inozadzisa chinangwa chekuwedzera kutamiswa kwekupisa nekuwedzera zvipete kuchubhu yekupisa yesimbi isingatsvi. Pombi yechigadziko inogona kunge iri chubhu yesimbi isingatsvi uye zvipete zvinogonawo kushandisa mitsetse yesimbi isingatsvi.
Chitofu cheFin tube chinoshandisa michina inomonereka, uye nzvimbo iri pakati pefin inopenya nepaipi inopenya yakakura uye yakasimba, kuitira kuti kupfuudzwa kwekupisa kushande zvakanaka uye kwakasimba. Kudzivirira kwemhepo kunopfuura kushoma, utsi kana mvura inopisa inoyerera nepaipi yesimbi, uye kupisa kunopfuudzwa kumhepo kunopfuura nepaipi nepaipi inomonereka zvakasimba papombi yesimbi kuti mhepo itonhore.
Sarudza Chimiro
Chinhu Chigadzirwa
Chitofu chemhepo cheFin tube chinonyanya kushandiswa pakudziisa mweya musystem yekuomesa uye ndicho chinhu chikuru chiri mumudziyo wemhepo inopisa. Chinhu chinoshandiswa muradiator chinogona kuva chiutsi kana mvura inopisa, kana mafuta ekufambisa kupisa. Kumanikidzwa kwemhepo kazhinji hakupfuuri 0.8Mpa, tembiricha yemhepo inopisa iri pasi pe170°C.
1. Zvinhu zvinodziya zvine mapete eTubularZvinoshandiswa pakugadzira hita dzemhepo, dzakadai sema "air duct heater", "space heater", "oven", "dehydrator", nezvimwewo.
2. Zvinhu zvinorema zvesimbi isina ngura zvinodzivirira mhepo kubva kumhepo inoparadza.
3. Gadzira saizi, sheath material, watt, voltage, zvichienderana nemashandisirwo.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














