Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Bhandi reKudziisa reKubika reHomebrew rine chivharo cheUSA |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Simba | 20-25W |
| Voltage | 110-230V |
| Zvinhu | rabha resilicone |
| Upamhi hwebhandi | 14mm uye 20mm |
| Kureba kwebhandi | 900mm |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | hita yekubikira kumba |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1900mm |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kubvumidzwa | CE |
| Chivharo | USA, Euro, UK, Australia, nezvimwewo. |
| Iyobhandi rekudziyisa rekubikira kumbaUpamhi hwayo hune 14mm uye 20mm, kureba kwebhandi i900mm, kureba kwetambo yemagetsi i1900mm. Puragi inogona kusarudzwa USA, UK, Euro, Australia, nezvimwewo. Iyobhandi remuchina wekupisa doro repambainogona kuwedzerwa dimmer kana temperator thermostat, mumwe munhu anowedzerwawo temperature strip paanenge achishandisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Zvizhinjimabhandi ekubikisa hitaingori rabha ine chinhu chinodziya mukati uye tambo yemagetsi yakapfava inopfuura nepakati payo. Bhandi rinoputira fermenter uye tambo inodhonzwa zvakasimba, saka inobata fermenter pakakwirira sezvaunoda (zvimwe panguva ino). Zvizhinjikugadzira mabhandi ekupisadzine moto unenge mawatts makumi maviri kusvika makumi maviri nemashanu, saka dzinoshandisa simba zvakanyanya uye kazhinji dzinoshandisa simba zvakanyanya kupfuura mababu echinyakare eincandescent. Izvi zvinopa macalorie mashoma kudzivirira kuvhunduka kwembiriso mudoro.
Kuchinja-chinja kukuru kwekupisa hakuna kunaka kune mbiriso uye kunogona kukonzera mbiriso kugadzira zvinhu zvisingadiwi. Kupisa kushoma kunobva paheating pad kunokwidza zvishoma nezvishoma tembiricha yedoro uye kunoita kuti rigare riri munzvimbo inodiwa pakuvirisa doro remaales akawanda kana waini zvichienderana netembiricha yekunze.
Zvimiro zveChigadzirwa
Kubudirira kwekubika doro, waini, cider, kana kombucha kunoenderana nekuchengetedza tembiricha yekubika, iyo inogona kuwanikwa nemidziyo yekudziya yekubika kumba. Ingoibatanidza woisa fermenter papaneru kuti utange kuishandisa.
Kugona kuchengetedza tembiricha yakakwana yekuvirisa isingachinji ndeimwe yezvinhu zvakaoma pakubika. Kubudirira kwekubika doro, waini, cider, kana kombucha kunoenderana nekuchengetedza tembiricha yakagadzikana yekubika, iyo inopiwa nebhandi rekubikisa kumba. Ingoibatanidza woisa fermenter papaneru kuti utange kuishandisa. Kuti uwane kudzora tembiricha kwekupedzisira, shandisa paneru ine digital temperature controller uye plug thermometer.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














