Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Bhandi reKupisa Rekuvirisa Rekumba |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Simba | 20-25W |
| Voltage | 110-230V |
| Zvinhu | rabha resilicone |
| Upamhi hwebhandi | 14mm uye 20mm |
| Kureba kwebhandi | 900mm |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | hita yekubikira kumba |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1900mm |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kubvumidzwa | CE |
| Chivharo | USA, Euro, UK, Australia, nezvimwewo. |
| Iyobhandi rekudziyisa rekubikira kumbaUpamhi hwayo hune 14mm uye 20mm, kureba kwebhandi i900mm, kureba kwetambo yemagetsi i1900mm. Puragi inogona kusarudzwa USA, UK, Euro, Australia, nezvimwewo. Iyobhandi remuchina wekupisa doro repambainogona kuwedzerwa dimmer kana temperator thermostat, mumwe munhu anowedzerwawo temperature strip paanenge achishandisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Iyobhandi rekudziyisa rekubikisaYakagadzirwa nerabha resilicone remhando yepamusoro, chinhu chinozivikanwa nekusimba kwayo uye kuchinjika kwayo; Sanganisa izvi nezvinamatidziro zvedu zvekupisa zvakanyatsonaka kuti unyatsoongorora uye udzore tembiricha yako yekubika; Mushure mekushandisa thermostat kugadzirisa tembiricha, bhandi rekupisa rinoramba richipisa;
Chitofu chekubika kumbaupamhi hwe14mm ne20mm, hwakakodzera midziyo yakasiyana-siyana yekubikira; Saizvozvowo, bhandi rekudziyisa rakareba 900mm uye tambo yacho yakareba 1900mm uye rakakodzera midziyo yepurasitiki ine magaroni manomwe kusvika masere kana midziyo yepurasitiki ine magaroni matanhatu.
Pakeji yemuchina wekudziisa chikafu chepamba inogona kuiswa mubhegi rinoonekera, bhegi remakadhi rakadhindwa kana mubhokisi. Pane MOQ yebhegi remakadhi rakadhindwa (500pcs) uye bhokisi (500pcs), pakeji yakajairwa ihita imwe chete ine bhegi rimwe rinoonekera.
Zvimiro zveChigadzirwa
Mahita ekubikira kumba anoita kuti pave nekupisa kwakasimba, izvo zvakakosha pakubudirira kwekubika doro, waini, cider kana kombucha. Zviri nyore kushandisa, ingoiisa woisa fermenter papaneru.
Chimwe chezvinhu zvinonyanya kuomarara mukubika doro kugona kuchengetedza tembiricha yakanaka yekuvirisa. Bhandi rekubikira kumba rinoita kuti tembiricha irambe iripo, izvo zvakakosha kuti doro, waini, cider kana kombucha zvibudirire. Zviri nyore kushandisa, ingoiisa woisa fermenter pabhodhi. Shandisa bhodhi rine thermometer yeplug zvakanaka uye digital temperature controller kuti uwane kudzora tembiricha kwekupedzisira.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














