Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Ovheni Yekugocha |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Ovheni |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| IyoChinhu Chekudziisa Ovheni Yekugochainoshandiswa pa microwave, chitofu, grill yemagetsi. Chimiro chehita yeovheni chinogona kugadziriswa zvichienderana nemifananidzo yemutengi kana mienzaniso. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm kana 10.7mm. JINGWEI HEATER ifekitari yehunyanzvi yekupisa machubhu, ine voltage nesimba rechinhu chinodziisa ovheniinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Uye chubhu yechinhu chekudziya cheovheni inogona kunamirwa, ruvara rwechubhu ruchava girini yakasviba mushure mekunamirwa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Iyochubhu yekudziisa ovheniiri mune rimwe remachubhu ekupisa anotsva nemagetsi, uye chubhu yekupisa yemagetsi inotsva nemagetsi inoreva chubhu yekupisa yemagetsi inobuda pachena uye inotsva nemhepo. Mukati mechubhuchinhu chinodziisa ovheniiwaya inodziisa, uye pakati payo pakafukidzwa neupfu hweMgO hwakagadziriswa uye hunodziiswa nekumanikidzwa kwe convection. Muviri wekunze wechubhu yeOven heater isimbi isina tsvina yegirini yakasviba mushure mekugadziriswa kwegirini, saka tinowanzoona kuti chubhu yeheater iri muovheni igirini yakasviba, kwete yakasviba kana kuti grey.
Chubhu yekudziyisa muchotoChubhu yemagetsi yekupisa inoshandiswa zvakanyanya U, W kana straight rod type shape, yakagadzirwa ne nickel chromium alloy heating wire, stainless steel pipe uye modified high temperature magnesium powder, ine high temperature efficiency, inogara kwenguva refu, iri nyore kuisa, ine simba rakanaka remakanika nezvimwe zvakanakira. Chimiro chayo, voltage uye simba zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nevatengi.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Kumanikidzwa, ngura uye kuramba kupisa kwakanyanya
2. Maitiro ekuwedera simbi isina ngura yakasimba, zvinhu zvakanaka kwazvo, uye hupenyu hurefu hwebasa.
3. Yakasimba, ine chimiro chakasimba, uye yakasimba.
4. Inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nevatengi uye madhirowa.
5. Kazhinji chinhu chinodziisa ovheni yegrill chinoshandiswa pakurapa hunyoro hweovheni, ruvara rwacho rwakaita beige, chinogona kunamirwa pakupisa kwakanyanya, ruvara rwepamusoro rwechubhu yemagetsi yekudziyisa dema kana girini yakasviba.
JINGWEI Workshop
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














