Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chitofu cheAluminium chinonyungudutsa Tubular Defrosting |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 4.5mm, 6.5mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Aluminum Defrost Heater |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Chitofu cheAruminiyamu chinonyungudutsaZvinhu zvechubhu iyi ichubhu yearuminiyamu, dhayamita yechubhu iyi i4.5mm uye 6.5mm. Chimiro nehukuru hwehita yechubhu yearuminiyamu zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. Parizvino, takagadzira akawandahita yearuminiyamu inonyungudutsa chandoZvinonyanya kutumirwa kuEgypt nedzimwe nyika dzeMiddle East, kana muchida kutibata. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Magadzirirwo edhizainimachubhu ekudziyisa ealuminium anonyungudutsaDzinodzivirira mvura zvakanaka uye dzinodzivirira ngura zvakanaka. Dzinowanzo shandisa chubhu yealuminium sepombi yekunze, dzine ngura yakanaka, dzinogona kuchinjika nemamiriro ekushanda emidziyo yechando. Pamusoro pezvo, maitiro ekugadzira ehita yearuminiyamu inonyungudutsa chandozvinogonawo kusanganisira kurapwa kwemvura inoyerera muchoto, kuona kuti chigadzirwa chacho chakanaka uye chinoshanda zvakanaka.hita yearuminiyamu inonyungudutsa chandoIne hupenyu hurefu hwekushanda, inoshanda zvakanaka nemagetsi, inodzivirira kupisa kwakanyanya, inokwanisa kudzoreredza simba rakawanda, ine simba diki rekubuda kwemvura, yakagadzikana uye yakavimbika, chinhu chakakosha pakuchengetedza nekushandisa michina yekutonhodza.
Maumbirwo emukati mechubhu yekudziyisa yearuminiyamuInosanganisira waya yekudzivirira, girazi fiber core uye silicone rabha insulation layer. Dhizaini iyi inoita kuti chisimbiso che heating tube chive chakanaka, hachibvi nyore, hapana njodzi yekuchengetedza, nguva pfupi yekupisa, kushandiswa kwesimba shoma, kushanda zvakanaka kwekupisa, kufanana kwekupisa kwakanaka, inogona kunyunguduka zvakakwana.
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Nyungudutsa chubhu yekudziyisa yearuminiyamuimhando yechinhu chemagetsi chakagadzirirwa michina yekutonhodza, chinoshandiswa pakudziisa nemagetsi, kunyungudutsa michina yekutonhodza. Dhizaini yerudzi urwu rwepombi yekudziyisa yearuminiyamuInofunga nezvehunhu hwenzvimbo yekushanda yemidziyo inotonhora, senge hunyoro hwakawanda mumba, tembiricha yakaderera, kupisa nekutonhora kunowanzo shandiswa, saka, chimiro chakakosha nezvinhu zvinoshandiswa, kuve nechokwadi chekuti inogona kushanda zvakajairika mumidziyo inotonhora.Pombi yekudziyisa yeAluminium defrostKazhinji inoiswa pachinhu chinotonhorera, firiji, firiji nezvimwe zvinoshandiswa pakuisa firiji, kuburikidza nemagetsi ekudziyisa kuti chando chinyunguduke, kuchengetedza kushanda kwakajairika uye kushanda zvakanaka kwemidziyo.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













