Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinonyungudutsa hita yeEvaporator |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Heater yeEvaporator Defrost inoshandiswa kunyungudutsa mhepo inotonhorera, chimiro chemufananidzonyungudutsa chubhu yekudziyisaimhando yeAA (chubhu yakatwasuka kaviri), hurefu hwechubhu hwakagadziriswa hunoenderana nehukuru hwenyu hwemhepo inotonhorera, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Simbi isina nguranyungudutsa chubhu yekudziyisa yemhepo inotonhoreradhayamita yechubhu inogona kugadzirwa 6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chinogonawo kugadzirwa chimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudziya inonyungudutsa chando richagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Mhepo inodziya zvishoma iri mudura remvura inotonhora ine mvura, uye kana mvura ikasangana necondenser, inozogadzira chando nechando, zvichikanganisa kutonhora. Kuti dambudziko iri rigadziriswe, chubhu yekudzikisa chando yefeni ichaiswa mudura remvura inotonhora. Heater inodzikisa chando ye evaporator inogona kuburitsa kupisa, kukwidza tembiricha yecondenser pamusoro, uye kunyungudutsa chando nechando.
Kuti pave nechokwadi chekuti tembiricha yakaenzana uye yakagadzikana munzvimbo inotonhorera, nzvimbo yepombi yekupisa inonyungudutsa mvura inofanira kusarudzwa pasi pefeni kana kumashure kwefeni. Nenzira iyi, mhepo inopisa inogona kutumirwa zvakaenzana kunzvimbo yese inotonhorera, kuitira kuti tembiricha iri mukati menzvimbo yese inotonhorera iwedzere zvakaenzana, nokudaro ichikurumidzisa kumhanya kwekunyunguduka kwechando nechando pacondenser. Kana pombi inotonhorera ikaiswa zvisina kunaka, zviri nyore kukonzera kukwira kwetembiricha yemunzvimbo, kana makona akafa munzvimbo inotonhorera, zvichikonzera chando nechando zvisingagone kunyunguduka zvachose.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Mahita ekunyungudutsa anonyanya kushandiswa mufiriji uye mukuchengetedza chando kudzivirira kuungana kwechando nechando. Mashandisirwo azvo anosanganisira:
1. Masisitimu Emhepo Inotonhodza:Mumayuniti anotonhodza mhepo ane ma coil anotonhodza anowanzo gadzirwa nechando, ma heater anonyungudutsa anoshandiswa kunyungudutsa aizi uye kuwedzera kushanda zvakanaka kwekutonhodza kwesystem.
2. Kuchengetedzwa kwefiriji mumaindasitiri:Maindasitiri anoda nzvimbo dzakakura dzekutonhodza, dzakadai senzvimbo dzekugadzira chikafu nedzekuchengetera chikafu, anoshandisa maheater anonyungudutsa chando kuti arambe achishanda zvakanaka uye ave nechokwadi chekuti chigadzirwa chacho chakanaka.
3. Makamuri Anotonhora uye Mafiriji Anopinda:Maheater anonyungudutsa anoshandiswa mumakamuri anotonhora uye mufiriji kuti adzivirire kuungana kwechando pamakoiri e evaporator, zvichiita kuti tembiricha irambe yakafanana pakuchengetera zvinhu zvinoora zvakawanda.
4. Marori neMakontena Ari muFriji:Mahita ekunyungudutsa anoshandiswa mumidziyo yekufambisa iri mufiriji kudzivirira kuungana kwechando, zvichiita kuti zvinhu zvirambe zviri mumamiriro akanaka panguva yekufambisa.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















