Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Dhayamita yechubhu yekupisa ine chimiro cheU mumudziyo wekubika mupunga inowanzo kuwanikwa muhukuru hwakafanana, hwakadai se6.5mm, 8mm, uye 10.7mm. Sarudzo yedhayamita inoenderana nezvinodiwa zvemudziyo wekubika mupunga, zvakaita semagetsi uye kumhanya kwekupisa. Kureba kwechubhu yekupisa ine chimiro cheU kunogadziriswa zvichienderana nehukuru hwemudziyo wekubika mupunga kuti ive nechokwadi chekuti kupisa kwakaenzana uye kunoshanda. Simba rezvinhu zvekupisa zvemudziyo wekubika mupunga rakakura, kubva pa50W kusvika 20KW. Voltage inogona kusarudzwa kubva pa12-660V. Semuenzaniso, mamwe mamodheru ezvinhu zvekupisa ane simba re3KW kana 4KW, ayo akakodzera voltages dze220V kana 380V.
Kune zvinhu zvakasiyana-siyana zvekusarudza kubva, zvinosanganisira 10# iron, T4 copper, 1Cr18Ni9Ti stainless steel uye Ti titanium. Chinhu chinowanzo shandiswa i304 stainless steel, iyo isiri nyore kutsemuka . Chubhu yekupisa yebhokisi remupunga rakabikwa nemhepo ine maumbirwo akasiyana-siyana, anosanganisira U type, W type, special-shaped uye electric heating tube ine heat fin uye blast-proof blasting heating tube .
Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Tubhu yekudziyisa yemagetsi yeU Shape yeStage Inodziya |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Kunyudza |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| IyoChubhu yekudziyisa ine chimiro cheU yemuchina wekupisa mupungazvinhu zvatinazvo simbi isina ngura 201 uye simbi isina ngura 304.Chinhu Chekudziisa Chemagetsi CheTubular Heaterinoshandiswa pamidziyo yekubikira yekutengeserana, senge mupunga unodziya, muchina unodziya, kuratidzwa kwekupisa, nezvimwewo. Saizi yechubhu inodziya ine chimiro cheU inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. | |
Rudzi rweChigadzirwa
Machubhu ekupisa eU-shape anoshandiswa zvakanyanya mukubika mupunga, muzvidziyo zvemupunga, mumichina yekubikira mupunga, uye muzvidziyo zvemupunga, uye akakodzera nzvimbo dzakasiyana-siyana dzekubika nekugadzira chikafu.
Kusarudza maparamita akakodzera echinhu chekupisa che steam boiler kwakakosha pakuona mashandiro uye hupenyu hwemidziyo. Kusarudzwa kwedhayamita nehurefu kunofanirwa kuenderana nezvinodiwa zve steam boiler, ukuwo kusarudzwa kwesimba nemagetsi kunofanirwa kutarisisa mamiriro emagetsi uye zvinodiwa nemutoro wemidziyo. Kusarudzwa kwezvinhu nechimiro kuchakanganisa kushanda zvakanaka kwekupisa uye kuchengetedzeka kwemidziyo.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













