| Zita reChigadzirwa | Heater yeMagetsi yeTubular Inodzivirira Mvura |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Kunyudza |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| IyoChitofu chekunyudza mvura cheTubularZvinhu zvatinazvo zvine simbi isina ngura 201 uye simbi isina ngura 304, saizi yeflange ine DN40 uye DN50, simba nehurefu hwechubhu zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa. | |
Iyochubhu yekudziyisa yekunyudzayakazadzwa newaya yemagetsi inodziya muchubhu yesimbi isina ngura, uye chikamu chisina chinhu chakazadzwa neupfu hwemagnesium oxide hune conductivity yakanaka yekupisa uye insulation, uye chubhu yacho inogadzirwa nemaumbirwo akasiyana-siyana anodiwa nemushandisi. Ine chimiro chiri nyore, inoshanda zvakanyanya pakupisa, simba rakanaka remuchina, uye inochinjika zvakanaka kumamiriro ezvinhu akaoma.chubhu yekudziyisa yemagetsiinogona kushandiswa pakudziisa zvinwiwa zvakasiyana-siyana, yakakodzera kudziyisa mhepo, mafuta, mvura nezvimwewo. Ine hunhu hwekushanda zvakanaka kwekupisa, kushanda kwenguva refu, simba remuchina rakawanda, kuiswa kuri nyore, kuchengetedzeka uye kuvimbika.
Iyochinhu chinodziya chechubhuinogona kukamurwa kuita: chubhu yekudziisa ine mativi maviri yakatwasuka, chubhu yekudziisa ine mativi maviri yakatwasuka, chubhu yekudziisa ine mativi maviri yakaumbwa neU, chubhu yekudziisa ine mativi maviri yakaumbwa neW, chubhu yekudziyisa ine mativi akasiyana, chubhu yekudziyisa ine mativi maviri nezvimwewo. Inogona kugadziriswa!
Chubhu yekudziyisa yekunyudza yemagetsichinhu chakakosha chemagetsi chinoshandura simba remagetsi kuita simba rekupisa. Nekuda kwemutengo waro wakachipa, nyore kushandisa, nyore kuisa uye pasina kusvibiswa, rinoshandiswa zvakanyanya muzviitiko zvakasiyana-siyana zvekupisa.
1. Pombi yemagetsi inodziya idiki uye ine simba guru: hita inonyanya kushandisa zvinhu zvinodziya zvemagetsi zve cluster tubular.
2. Mhinduro yekupisa nekukurumidza, kunyatsodzora kupisa kwakanyanya, kushanda zvakanaka kwekupisa kwakazara.
3. Kupisa kwakanyanya: tembiricha yepamusoro yebasa redhizaini yeheater inogona kusvika 850℃, tembiricha yepakati nepakati iavhareji, uye kunyatsoongorora tembiricha kwakakwira.
4. Miganhu yekushandisa yakawanda, kutevedzera mitemo yakasimba: hita inogona kushandiswa munzvimbo dzisingaputike kana dzinozivikanwa, giredhi risingaputike kusvika ku dIB ne C, kumanikidzwa kusvika ku 20MPa,
5. Inogara kwenguva refu uye yakavimbika zvakanyanya: hita yakagadzirwa nedata remagetsi rinopisa zvakanyanya, simba rekutaridzika kwedhizaini rakaderera, uye kushandiswa kwekugadzirisa kwakawanda, kuitira kuti kuchengetedzeka nehupenyu hwehita yemagetsi zviwedzerwe zvakanyanya.
6. Inogona kuva control inoshanda zvizere: zvichienderana nezvinodiwa nedhizaini ye heater circuit, inogona kubatsira kupedzisa tembiricha yekubuda, meteor, pressure nezvimwe zvikamu zve active control, uye inogona kubatanidzwa nekombuta. Mhedzisiro yekuchengetedza simba iri pachena, uye inenge 100% yekupisa kunogadzirwa nesimba remagetsi kunotamisirwa kunzvimbo yekupisa.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













