Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Chemagetsi Chekushandisa Rice Steamer |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Kunyudza |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| IyoChubhu yekudziyisa ine chimiro cheU yemuchina wekupisa mupungazvinhu zvatinazvo simbi isina ngura 201 uye simbi isina ngura 304.Chinhu Chekudziisa Chemagetsi CheTubular Heaterinoshandiswa pamidziyo yekubikira yekutengeserana, senge mupunga unodziya, muchina unodziya, kuratidzwa kwekupisa, nezvimwewo. Saizi yechubhu inodziya ine chimiro cheU inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Iyochubhu yekupisa yekabati yekupfungaira mupungaimhando yechinhu chemagetsi chinodziisa chinoshandiswa zvakanyanya kupfungaira mupunga, chine hunhu hwekushanda zvakanaka, kugara kwenguva refu, kuchengetedzeka nezvimwewo.
Iyopombi yemagetsi yekupisa yemupungaInonyanya kugadzirwa nepaipi yesimbi isina ngura (304 kana 201), waya inodzivisa kupisa kwakanyanya uye upfu hwe crystalline magnesium oxide. Aya machubhu emagetsi anodziya anowanzo gadzirwa nemachubhu esimbi isina ngura anounzwa kunze kwenyika, upfu hwe magnesium oxide hunodziya zvakanyanya uye waya dzemagetsi dzinodziya dzemhando yepamusoro, kuitira kuti dzishande zvakanaka uye dzigare kwenguva refu. Mupaipi yesimbi isina ngura, waya dzinodzivirira kupisa kwakanyanya dzinogoverwa zvakaenzana muchimiro che spiral. Nzvimbo isina chinhu inozadzwa ne crystalline magnesium oxide powder ine thermal conductivity yakanaka uye insulation properties. Chimiro hachingogadzirisi chete kushanda kwethermal, asiwo chinoita kuti kupisa kuve kwakafanana. Kana magetsi achipfuura nepawaya inodzivisa, kupisa kunogadzirwa ne kupararira pamusoro pechubhu yesimbi kuburikidza ne magnesium oxide powder, pakupedzisira kunotamisirwa kuchikamu chinodziya kana mhepo, kuti zvipiswe.
Rudzi rweChigadzirwa
Chubhu yekupisa yemuchina wekupisa mupunga chikamu chakakosha chemuchina wekupisa mupunga, uye mhando dzawo ndeidzi dzinotevera:
1. Chubhu yekudziisa yakaita seU: Chubhu yekudziyisa yakaita seU yakakodzera muchina wemupunga mukuru, mhedzisiro yayo yekudziya yakadzikama, kumhanya kwekudziyisa kunokurumidza.
2. Chubhu yekudziisa yakatsetseka: chubhu yekudziisa yakatsetseka yakakodzera muchina wemupunga mudiki, simba rayo idiki, nzvimbo yekudziisa idiki, yakakodzera kushandiswa padiki.
3. Pombi yekupisa yemagetsi yakajairika: pombi yekupisa yemagetsi yakajairika yakakodzera muchina wekupisa wepakati nepakati, simba rayo rakakura, kumhanya kwekupisa kunokurumidza, uye hupenyu hwekushanda hwakareba.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














