| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Mafuta Akadzika eTubular |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | Yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Chinogochwa neFryer |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chiteshi chemagetsi | Yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| JINGWEI hita ndiyo nyanzvi yekugadzira machubhu ekudziyisa ane deep fryer, tine makore anopfuura makumi maviri nemashanu tichishandisa chubhu yekudziyisa yemagetsi yakagadzirirwa isu.Simba rechinhu chinodziisa mafuta akapfavainogonawo kugadziriswa zvinoenderana nezvinodiwa. Musoro wechubhu tinowanzo shandisa flange, zvinhu zveflange tine simbi isina ngura kana mhangura. | |
Iyochubhu yekudziyisa yakadzikachinhu chinodziisa chakagadzirirwa kushandiswa muma "deep fryers", chakagadzirirwa kupa kudziyisa kwakafanana uye nekukurumidza, kuve nechokwadi chekuti chikafu chinopiswa nguva dzose panguva yekubika, nokudaro kuchengetedza kuravira uye kudya kunovaka muviri. Heano maitiro e "chinhu chinodziisa mafuta akawandisa:
1. Kupisa zvinobudirira:chubhu yekudziyisa yefryerinoshandisa tekinoroji inoshanda yekushandura kupisa kwemagetsi, inogona kudziiswa nekukurumidza munguva pfupi, kuti ipe kupisa kwakasimba.
2. Kudziyisa kwakafanana:Yakagadzirwa nehurongwa hwekugovera kupisa hwakanyatsogadzirwa, kuona kuti chikafu chinodziiswa zvakaenzana panguva yekukangwa, kudzivirira kupisa kwakanyanya kana nzvimbo dzinotonhora.
3. Kugara kwenguva refu:Yakagadzirwa nesimbi isingatsvedzeri yemhando yepamusoro, ine simba rekudzivirira ngura uye tembiricha yepamusoro, kuitira kuti ive nechokwadi chekuti inogara kwenguva refu uye yakachengeteka.
4. Kuisa uye kugadzirisa zviri nyore:chinhu chinodziya mafuta anopfapfaidzwa nechubhuDhizaini yacho iri nyore, iri nyore kuisa nekutsiva, inokwanisa kugadziridzwa zvakanaka, inoderedza mari yekugadzirisa nenguva.
1. Inoshandiswa zvakanyanya mumhando dzese dzemidziyo yekugocha kusanganisira makicheni ekutengeserana nemakicheni epamba.
2. Yakakodzera kupisa marudzi ese emafuta anodyiwa, akadai semafuta erapeseed, oiri yenzungu, nezvimwewo.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













