Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekuputira Ovheni Yemagetsi |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Ovheni |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochinhu chinodziisa ovheniinoshandiswa pa microwave, chitofu, grill yemagetsi. Chimiro chehita yeovheni chinogona kugadziriswa zvichienderana nemifananidzo yemutengi kana mienzaniso. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm kana 10.7mm. JINGWEI HEATER ifekitari yehunyanzvi yekupisa machubhu, ine voltage nesimba rechinhu chinodziisa ovheniinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Uye chubhu yechinhu chinodziya cheovheni inogona kunamirwa, ruvara rwechubhu ruchava girini yakasviba mushure mekunamirwa. Tine mhando dzakawanda dzemamodheru emagetsi, kana uchida kuwedzera terminal, unofanira kutitumira nhamba yemuenzaniso kutanga. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chinhu chinodziisa ovheni yemagetsi chinhu chakakosha muovheni yemagetsi inogadzira kupisa kunodiwa pakubika nekubika. Ndicho chinoita kuti tembiricha iri mukati meovheni ikwire kusvika padanho rinodiwa pakubika kwakasiyana-siyana. Ovheni dzemadziro dzinowanzova nezvinhu zvakawanda zvinodziisa zvakaiswa zvakanaka kuti zvive nechokwadi chekuti kupisa kwakaenzana uye kupa kushanduka-shanduka kwenzira dzakasiyana dzekubika.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Kugoverwa Kwekupisa Zvakafanana
Chinhu chinodziisa chakagadzirwa zvakanaka chinoita kuti kupisa kuparadzirwe zvakaenzana muchoto. Izvi zvinobatsira kudzivirira kupisa uye zvinoita kuti kubika nekubheka zvirambe zvichiitika nguva dzose.
2. Kudzora Kupisa
Maovheni emazuva ano emadziro anowanzova nezvinhu zvepamusoro zvinodzora tembiricha zvinokutendera kuti ugadzire tembiricha chaiyo yekubika mabasa akasiyana. Kushanda zvakanaka kwechinhu chinodziisa kunobatsira pakuchengetedza tembiricha nemazvo.
3. Kupisa Nokukurumidza
Chinhu chinodziya chine simba uye chinoshanda zvakanaka chinogona kutungamira mukukurumidzira nguva yekudziisa. Izvi zvinonyanya kubatsira kana uri kukurumidza kana uchida kuderedza nguva yekubika.
4. Kuchinja-chinja
Maovheni emadziro anogona kuva nezvinhu zvakawanda zvinodziisa, kusanganisira zvinhu zvepamusoro nepazasi, pamwe nemafeni e convection. Kuchinja-chinja uku kunokutendera kuti usarudze nzira yakakodzera yekubika mabikirwo akasiyana, akadai sekubika kwechinyakare, kubika mu convection, kubika muchoto, nezvimwewo.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














