| Zita reChigadzirwa | Plate yeHeater yemagetsi yeInfrared Ceramic |
| Zvinhu | Ceramic |
| Voltage | 12V-480V, inogona kugadziriswa |
| Wattage | 125-1500W kana kuti yakagadzirirwa |
| Chimiro | Yakatsetseka/Yakakombama/Babubhu |
| Chinhu chewaya chisingapindiki | Ni-Cr kana FeCr |
| Rudzi rwewavelength runobatsira | 2 kusvika ku10 um |
| Avhareji yehupenyu hwekushanda | Kusvika maawa zviuru makumi maviri zvichienderana nemamiriro ezvinhu |
| Thermocouple yemukati | Rudzi rweK kana J |
| Shandisa | Heta yeCeramic yeInfrared |
| Nzvimbo dzinotonhora | Zvinoenderana nehurefu uye dhayamita 5-25mm |
| Nharaunda inokurudzirwa yemwaranzi | 100mm kusvika 200mm |
| Pasuru | hita imwe chete nebhokisi rimwe chete |
| Ruvara | dema, chena, yero |
| Saizi yakajairika yeInfrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Nemhando yeK kana J Thermocouple | |
Mahita eCeramic infrared ane maconductor ekupisa anodzivirira kupisa akazara muzvinhu zveceramic zvakakodzera. Nekuti akazara muceramic, simba rinogadzirwa neconductor yekupisa rinogona kuendeswa kune zvinhu zvakaripoteredza, izvo zvinodzivirira conductor yekupisa kupisa uye zvinowedzera hupenyu hwayo hwekushanda. Zvinhu zvinoshandiswa kupinza conductor yekupisa zvinofanirwa kunge zvakadzivirirwa uye zvine simba rekunyudzwa zvakanaka uye radioactivity mukati mehuwandu hwakatarwa hwemwaranzi yeinfrared. Kuti zvizadzise zvinodiwa izvi, mahita eCeramic infrared anogona kugadzirwa muchimiro chakasiyana chejometri.
Muviri mukuru we ceramic infrared heater pad i ceramic, iyo inoshandisa chikamu chepamusoro sechinhu chinopenya uye inobatanidza heating coil. Kune ceramic infrared heaters, thermocouple inogonawo kugadziriswa iri pedyo ne thermal conductor.
1. Chigadziko cheInfrared Ceramic Heater hachina madziro anopindira mvura, saka usabata mafuta, mvura nezvidimbu zvepurasitiki panguva yekuchengetera nekuisa kuti usadonhedze mvura.
2. Usati waisa, tarisa kana nzvimbo yekuisa inoenderana nezvinodiwa neInfrared Ceramic Heater yemagetsi uye kana voltage yekushandisa inoenderana.
3. Pakuisa, Infrared Ceramic Heater inofanira kunge yakanyatsoiswa nemuviri unodziya, uye pamusoro pemuviri unodziya panofanira kunge pakaenzana uye pakazara, pasina chinhu chisina kuenzana.
4. Paunenge uchishandisa Infrared Ceramic Heater Pad, dzivisa kugogodza zvakasimba kana kurovera nezvinhu zvakaoma kuti mataira eceramic aputsike, waya inodzivirirwa ne alloy inokanganisa hupenyu hwekushanda.
5. Kana plate yeInfrared Ceramic Heater ikaonekwa ichiburitsa ruvara rutema rwakatsva pamusoro mushure mekushandisa, zvinoreva kuti kupisa nekupisa kwemuviri wakadziyirwa hazvina kuenzana, uye zvinofanirwa kugadziriswa nenguva kuti zvisatsve.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












