| Chigadzirwa: | Kupisa Kwemagetsi Pad Silicone Kupisa Pad yebhatiri |
| Chigadzirwa cheShell Material: | Plate yeSilicone |
| Hupenyu hwekushanda: | Chinodzora hunyoro hwekupisa chinogona kushandisa ≥ 50000 H |
| Vhoriyamu: | AC/DC: 220VAC/DC: 110V / 380V (yakakosha kodhi yemuchina) |
| Saizi Yechigadzirwa: | 150mm × 90mm × 2.8mm185mm × 120mm × 2.8mm |
| Rudzi rweChigadzirwa: | Rectangle (Kureba * Upamhi), Rakatenderera (Dhayamita), kana kupa mifananidzo |
| Chimiro | Rakatenderera, Rectangle, Sikweya, chero chimiro zvichienderana nezvaunoda |
| Mutsetse weWaya: | Mamita matatu (3000 mm) |
| Kushandiswa: | Kwese kwese kunofanira kudziya, mukati nekunze. |
| Mukati meKabhineti yeMagetsi / Kamuri reMagetsi | |
| Mukati mekabhineti yemuchina wemidziyo kudzivirira mvura pamusoro pewaya kuti isaome | |
| Kabhineti yemuchina wemagetsi mashoma / Kabhineti yemuchina wemagetsi akawanda | |
| Pasi pevhu / Imba yekuchengetera zvinhu | |
| Kushandiswa kumba / Kushandiswa mumaindasitiri / Kushandiswa mumabhizinesi |
1. Kupisa nekukurumidza uye kwenguva refu.
2. Kuchinjika uye kusiyanisa munhu neumwe.
3. Haina chepfu uye haipindi mvura (isina mvura yakakwana: IP68).
4. Saizi yemunhu mumwe nemumwe.
Chimiro cheVoltage.Watt.
5. Tinopa mabasa ekugadzira mahara.
6. Tinopa mamwe ma "silicone pad heater" akasiyana-siyana muhukuru hwakasiyana uye ma "wattages".
Kuraira silicone rabber heater kuri nyore sekukumbira saizi, simba remagetsi, uye voltage yaunoda.
1. Saizi
Saizi ye silicone rabber heater inodiwa paunenge uchitsvaga mutengo we heater. Sekureba, ukobvu, hupamhi, nezvimwewo.
2.Voltage
Chishandiso chako chichasarudza voltage yakakodzera. voltage yakaderera: senge silicone rabha heater inoshanda pa12 kana 24 volts.
3. Wattag
Nezvidziyo zverabha zvesilicone, simba rakakodzera remagetsi rakakosha. Simba remagetsi rinofanira kugadziriswa kuti rienderane nekudzivirira kwehita, tembiricha, uye zvinhu zvayo.
4. Rudzi rwewaya
Unogona kushandisa mufananidzo wemhando yewaya yerabha yesilicone kuti uone mhando yewaya zvichienderana nekushandisa kwako.








