| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Ovheni Yemagetsi |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Ovheni |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochinhu chinodziisa ovheniinoshandiswa pa microwave, chitofu, grill yemagetsi. Chimiro chehita yeovheni chinogona kugadziriswa zvichienderana nemifananidzo yemutengi kana mienzaniso. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm kana 10.7mm. JINGWEI HEATER ifekitari yehunyanzvi yekupisa machubhu, ine voltage nesimba rechinhu chinodziisa ovheniinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Uye chubhu yechinhu chinodziya cheovheni inogona kunamirwa, ruvara rwechubhu ruchava girini yakasviba mushure mekunamirwa. Tine mhando dzakawanda dzemamodheru emagetsi, kana uchida kuwedzera terminal, unofanira kutitumira nhamba yemuenzaniso kutanga. | |
Iyochubhu yekudziisa ovheniiri mune rimwe remachubhu ekupisa anotsva nemagetsi, uye chubhu yekupisa yemagetsi inotsva nemagetsi inoreva chubhu yekupisa yemagetsi inobuda pachena uye inotsva nemhepo. Mukati mechubhuchinhu chinodziisa ovheniiwaya inodziisa, uye pakati payo pakafukidzwa neupfu hweMgO hwakagadziriswa uye hunodziiswa nekumanikidzwa kwe convection. Muviri wekunze wechubhu yeOven heater isimbi isina tsvina yegirini yakasviba mushure mekugadziriswa kwegirini, saka tinowanzoona kuti chubhu yeheater iri muovheni igirini yakasviba, kwete yakasviba kana kuti grey.
Chubhu yekudziyisa muchotoChubhu yemagetsi yekupisa inoshandiswa zvakanyanya U, W kana straight rod type shape, yakagadzirwa ne nickel chromium alloy heating wire, stainless steel pipe uye modified high temperature magnesium powder, ine high temperature efficiency, inogara kwenguva refu, iri nyore kuisa, ine simba rakanaka remakanika nezvimwe zvakanakira. Chimiro chayo, voltage uye simba zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nevatengi.
1. Kumanikidzwa, ngura uye kuramba kupisa kwakanyanya
2. Maitiro ekuwedera simbi isina ngura yakasimba, zvinhu zvakanaka kwazvo, uye hupenyu hurefu hwebasa.
3. Yakasimba, ine chimiro chakasimba, uye yakasimba.
4. Inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nevatengi uye madhirowa.
5. Kazhinji chinhu chinodziisa ovheni yegrill chinoshandiswa pakurapa hunyoro hweovheni, ruvara rwacho rwakaita beige, chinogona kunamirwa pakupisa kwakanyanya, ruvara rwepamusoro rwechubhu yemagetsi yekudziyisa dema kana girini yakasviba.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














