Chinhu chinodziya che deep oil fryer tubular chinhu chakakosha mumidziyo yemazuva ano yemaboilers kana chitofu. Basa guru rechinhu chinodziya cheoil fryer riri mukushandura simba remagetsi kuita simba rekupisa, nokudaro zvichiita kuti pave nekudzora tembiricha yemafuta nemazvo. Sechimwe chezvinhu zvikuru zvemidziyo yese yekukangwa, kukosha kwechinhu chinodziya kunonyatsoonekwa. Chinhu chinodziya chemagetsi tubular chinosarudza zvakananga kana tembiricha yemafuta ichigona kusvika patembiricha inodiwa yekubika, uye nokudaro chinokanganisa zvakanyanya kuravira, ruvara uye mhando yechikafu.
Basa guru rechinhu chekupisa mafuta chakadzika nderekupa nzvimbo inodziya mafuta, ichiva nechokwadi chekuti tembiricha yemafuta inogona kukwira zvakaenzana uye igare iri munzvimbo yakakodzera. Maitiro aya anoda tekinoroji yekudzora tembiricha yakanyatsojeka kudzivirira kuora kwemhando yemafuta kana kupisa kwechikafu nekuda kwekupisa kwakanyanya, uye zvakare kudzivirira tembiricha dzakaderera zvakanyanya kuti dzisasvike zvinodiwa zvekukangwa. Semuenzaniso, mumamiriro ekupisa kwakanyanya, kana tembiricha yemafuta ikaramba ichidarika hutsi hwayo, hazvingotungamire chete mukuburitsa utsi hwekubika asiwo zvinogona kukonzera shanduko dzemakemikari mumafuta, zvichigadzira zvinhu zvinokuvadza uye zvichikanganisa hutano. Mumamiriro ekupisa kwakaderera, chikafu chakakangwa chinogona kunwa mafuta akawandisa, zvichikonzera mafuta asina kukora zvakakwana.
| Zita reChigadzirwa | Chinhu cheMafuta Akadzika Emagetsi Ekutengesa Mafuta Akadzika Emvura |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | Yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Chinogochwa neFryer |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chiteshi chemagetsi | Yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| JINGWEI hita ndiyo nyanzvi yekugadzira zvinhu zvinodziya mafuta, tine makore anopfuura makumi maviri nemashanu tiri pachubhu yemagetsi inodziya yakagadzirwa.Simba rechinhu chinodziya chefryer rinogonawo kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa. Musoro wechubhu tinowanzo shandisa flange, zvinhu zveflange tine simbi isina ngura kana mhangura. | |
1. Kukurumidza kupisa uye kukwira kwekupisa nekukurumidza:Chirongo chekupisa mafuta chakadzika chinodziisa mafuta zvakananga, izvo zvinogona kuwedzera tembiricha yemafuta nekukurumidza uye kuderedza nguva yekubika.
2. Kushanda zvakanaka kwekutamisa kupisa:Nenzvimbo yakakura yekubata, inogona kukurumidza kuendesa kupisa kumafuta
3. Hupenyu hwebasa refu:Zvinhu zvekupisa zvemafuta emhando yepamusoro zvinogara kwenguva refu uye zvinogona kushandiswa kwenguva yakareba
4. Simba guru:Chirongo chemafuta chinodziya zvine simba guru, chinogona kugutsa kudiwa kwekukangwa nekukurumidza
5. Kuchengetedza nzvimbo:Chubhu yekupisa yemafuta yakamanikana, izvo zvinogona kuchengetedza nzvimbo yemukati memafuta akapfava.
6. Zviri nyore kuchenesa:Mazhinji emhando dzacho ane zvinhu zvinobviswa zviri nyore kuti zvichenese uye zvigadziriswe zviri nyore
*** Maresitorendi ehuku yakakangwa, mahamburger (akadai seKFC, McDonald's) anoshandisa mafryers ekutengesa ane simba guru (simba re3-10kW), mapaipi ekupisa anofanira kunge anodzivirira kupisa kwakanyanya, anodzivirira ngura (simbi isina ngura).
*** Kushanda nguva dzose kunoda kupisa nekukurumidza uye kugadzikana kwakasimba kwechubhu yekupisa.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















