| Zita reChigadzirwa | Plate Inopisa yeAluminium yemagetsi inokanda 400 * 500mm |
| Zvinhu | zvirongo zvearuminiyamu |
| Voltage | 110V-230V |
| Simba | yakagadzirirwa |
| Saizi | 400*500mm |
| Kuputira kweTeflon | inogona kuwedzerwa |
| Kubuda kwemvura | 0.5MA |
| Kudzivirira kuputira | =100MΩ |
| Kutsauka kwesimba | +5%-10% |
| Kutsungirira tembiricha | 450℃ |
| saizi sebolow | |
Mahita ealuminium akagadzirwa nesimbi akakosha pakugadzira michina yepurasitiki. Mahita ealuminium akagadzirwa nesimbi akagadzirwa nesimbi kana bronze. Kukwanisa kuchinjika kwesimbi mukati mebasa uye kugadzirwa kwechinhu chinodziya chemhando yepamusoro kunovimbisa kushanda zvakanaka.
Chitofu chemagetsi chealuminium chakakandwa chine chinhu chekupisa chemagetsi chetubular sechikamu chekupisa, chinoumbwa nenzira yekukotama. Chitofu chealuminium chakakandwa chinoshandiswa zvakanyanya pamichina yekubvisa nekugadzira. Chinoshandiswa zvakanyanya mumaindasitiri akasiyana-siyana emuchina. Tembiricha yekushanda inogona kusvika 300C (aluminium). Kuti kupisa kuwedzere kune rumwe rutivi pachiso chejekiseni, mamwe mativi echigadzirwa akafukidzwa nezvinhu zvinochengetedza kupisa uye zvinodzivirira kupisa. Saka chine zvakanakira zvakaita setekinoroji yepamusoro, kuchengetedza kupisa kwakanyanya, hupenyu hwese, kudzivirira kusvibiswa, nezvimwewo.
-- Midziyo yekunamisa
-- Zvinochinja-chinja kupisa kwemvura
-- Zvisimbiso zvekurongedza
-- Mabhareni epurasitiki ekubvisa zvinhu
-- Mapurasitiki ekuwedzera
-- Ma platen heaters
-- Midziyo yekugadzirisa silicone wafer
-- Midziyo yekuvhara sirika
-- Midziyo yekugadzira vacuum
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















