Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Bhandi reKudziisa rePaipi reDrien |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Saizi | 5*7mm |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chitofu chepombi yekudhonza mvura |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Simba rebhandi rekudziyisa pombi yekudhonza mvurairi 40W/M, tinogonawo kugadzirwa mamwe masimba, akadai se20W/M, 50W/M, nezvimwewo. Uye kureba kwehita yepombi yekudhonza mvuraine 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, nezvimwewo. Yakarebesa inogona kugadzirwa 20M. Pakeji yehita yemuchina wekudhonza mvurahita imwe chete ine bhegi rimwe chete rekuisira, huwandu hwebhegi rakagadzirwa hwakarongwa hunopfuura 500pcs pakureba kwega kwega. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Bhandi rekudziyisa mapaipi emvura. Kushanda zvakanaka kwebhandi rekudziyisa mvura. Rinogona kushandiswa kunzvimbo dzine gasi dzakanyorova, dzisingaputike, michina yeindasitiri kana mapaipi emurabhoritari, kudziyisa matangi nematangi, kudziyisa uye kudzivirira kupisa, rinogona kuputirwa zvakananga pamusoro pechikamu chinodziya, kuiswa kuri nyore, rakachengeteka uye rakavimbika. Rakakodzera nzvimbo dzinotonhora, basa guru rebhandi rekudziyisa mapaipi nerabha remagetsi rezuva ndiko kudzivirira kupisa mapaipi emvura inopisa, kunyunguduka, sinou nechando. Rine hunhu hwekudzivirira kupisa kwakanyanya, kudzivirira kupisa kwakanyanya uye kudzivirira kukwegura.
Zvimiro zveChigadzirwa
Bhandi rekudziisa repaipi ibhande rekudziisa rakapfava uye rakareba kwenguva refu rine simba rakawanda, saka pamusoro pekushandiswa kwebhandi remagetsi risingaperi uye rinochengetedza kupisa, rinogona kushandiswawo munzvimbo dzinoda kudziiswa mune dzimwe nguva.
Kushandiswa kwemabhandi ekudziyisa epayipi yemvura
(1) Pakuisa, divi rerubha resilicone rebhandi rekupisa remagetsi repaipi rinofanira kunge riri pedyo nepamusoro pepaipi yepakati netangi, uye rakasungirirwa netepi yearuminiyamu.
(2) Kuti kuderedza kurasikirwa nekupisa, jira rekudzivirira kupisa rinofanira kuyedzwa kunze kwebhandi remagetsi repaipi.
(3) Bhandi rekudziyisa repaipi yedhiraivha haribvumidzwe zvachose kupindirana uye kumonereka kudzivirira kukuvara kwakanyanya.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














