| Zita reChigadzirwa | Cable yeDrien Pipe Heater |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Saizi | 5*7mm |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chitofu chepombi yekudhonza mvura |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Chinyorwa chekushandisa 1. Chitofu chepombi yekudhonza mvurainogona kudziiswa zvakananga mumvura kana mumhepo. Asi paunotanga kudziisa inenge yava kuita serabha, zvishoma pakutanga, uye yobva yapera. 2, iyoTambo yekudziisa mvura yepombi yekudhonza mvuraIyo pachayo inodziya nguva dzose, haidi thermostat, inogona kupiswa zvakananga, mvura, mhepo hazvizokanganisi hupenyu hwechigadzirwa. Muganho wepamusoro wekupisa kweChitofu chemuchina wekudhonza mvuratembiricha yacho inenge 80℃, izvo zvisingakanganisi pombi. Kana tembiricha ye80℃ yakakwira zvakanyanya, switch yetembiricha inogona kushandiswa pamwe chete. | |
Tambo yekudziisa mvura yepombi yekudhonza mvurainzira inoshanda yekudzivirira mapombi uye yekudzivirira kutonhora, iyo yave ichishandiswa zvakanyanya. Kupisa kwemvuraChitofu chedhireniidiki, nguva yekugadzikana kwekupisa yakareba, uye yakakodzera kushandiswa kwenguva refu, uye kupisa kunodiwa (simba remagetsi) kwakaderera zvikuru pane kwekupisa kwemagetsi.
Chitofu chemuchina wekudhonza mvuraine zvakanakira zvekushanda zvakanaka kwekupisa, kuchengetedza simba, dhizaini iri nyore, kuvaka nekugadzika zviri nyore, kusasvibiswa, kugara kwenguva refu zvichingodaro. Nheyo yayo yekushanda ndeyekuparadzira huwandu hwakati hwekupisa kuburikidza nemidziyo yekutevera kupisa, uye kuwedzera kurasikirwa kwepombi yekutevera kupisa kuburikidza nekuchinjana kupisa zvakananga kana zvisina kunanga kuti isangane nezvinodiwa zvekushanda zvekupisa, insulation kana anti-freezing.
Mapaipi emhepo efeni anozooma nechando mushure mekunge chiller yashanda kwenguva yakati, uye anofanira kunyungudutswa kuitira kuti mvura yakanyunguduka ibudiswe mudura kuburikidza nepombi yedhireni. Mvura inowanzooma nechando mukati mepombi yedhireni panguva yekubuda kwemvura sezvo chikamu chayo chiri munzvimbo inotonhorera. Kuisa waya yekupisa mupombi yedhireni uye kuidziisa kuti mvura ibude zvakanaka apo chando chinenge chapera inzira mbiri dzekudzivirira dambudziko iri.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













