| Zita reChigadzirwa | Chidziisa cheDrien Pombi |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Saizi | 5*7mm |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chitofu chepombi yekudhonza mvura |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Iyohita yekunyungudutsa pombi yekudonhedza mvurakureba kwedu kune 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, zvichingodaro. Simba rinogona kugadzirwa 40W/M kana 50 W/M; Kureba kwewaya yemutobvu ndeye 1000mm, kunogonawo kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa. | |
Nyungudutsa ma "drain pombi heaters"Zvakagadzirirwa kuiswa mumapaipi ekubuditsa mvura kubva mumidziyo yekutonhodza inoiswa mumakamuri anotonhora. Zvinoshanda chete panguva yekunyunguduka.
Mabhenefiti ehita yemuchina wekudhonza mvurazvinosanganisira kushanda zvakanaka kwekupisa, kushandiswa kwesimba shoma, nyore kwekuvaka nekugadzika, kurongeka kuri nyore, kushaya kusvibiswa, hupenyu hwebasa hwakareba, nezvimwewo. Kuti ikwanise kushanda zvinodiwa zvekupisa, kuputira, kana kudzivirira kutonhora, inoshanda nekuparadzira huwandu hwakati hwekupisa kuburikidza nemidziyo yekutevera kupisa uye kuwedzera kurasikirwa kwepombi yekutevera kupisa nekuchinjana kupisa zvakananga kana zvisina kunanga.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













