Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chitofu cheDrien Line chekufambisa mvura mufiriji |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Saizi | 5*7mm |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chitofu chepombi yekudhonza mvura |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Simba reDrain Line Heater reWalk in Freezer i40W/M, tinogonawo kugadzira mamwe masimba, akadai se20W/M, 50W/M, nezvimwewo. Uye kureba kwehita yepombi yekudhonza mvuraine 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, nezvimwewo. Yakarebesa inogona kugadzirwa 20M. Pakeji yehita yemuchina wekudhonza mvurahita imwe chete ine bhegi rimwe chete rekuisira, huwandu hwebhegi rakagadzirwa hwakarongwa hunopfuura 500pcs pakureba kwega kwega. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Munguva yechando, tembiricha yakaderera, uye pombi yemvura iri nyore kuomesa nechando uye kuputika kana kuchitonhora, izvo zvinounza matambudziko uye njodzi dzekuchengetedza kune vashandisi. Nokudaro, mukuisa pombi yemvura, hita yemuchina wedhireni inofanira kushandiswa kugadzirisa dambudziko iri. Parizvino, nzira yakajairika uye inoshanda yekugadzirisa dambudziko remapombi emvura anoomesa nechando munguva yechando ndeyekuputira hita yedhireni kuti inyungudike kunze kwemapombi. Panguva imwecheteyo, hita yedhireni inotonhorera inotonhorera zvakare chishandiso chakakosha chedhireni inotonhorera, iyo inoumbwa netambo dzinodziya, zvinodzora tembiricha, masensa etembiricha, nezvimwewo, zvinogona kupisa pombi panguva yekudonha kwemvura, kudzivirira pombi kuti isaome, uye zvakare kuita basa rekudzivirira kupisa.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Dzivirira mapaipi kuti asaome
Munguva yechando, mapaipi emvura anotonhorera ari nyore kuomesa, zvichikonzera kuti mvura isadonhe zvakanaka uye mapaipi akavharika. Muchina wemvura unopinza mvura unogona kupisa paipi panguva yekudonhedza mvura, zvichidzivirira paipi kuti isaome uye zvichiita kuti mvura isadonhe zvakanaka.
2. Kuchengetedza kupisa
Chitofu cheDrain line chinogona kupisa pombi, kuita basa rekudzivirira kupisa, kudzivirira pombi kuti isatonhodze zvakanyanya, uye nokudaro kudzivirira pombi kuti isakuvadzwe.
3. Chengetedza simba
Chitofu cheDrain line chinogona kupisa pombi, kuderedza kushanda kwepombi yekudhonza mvura, uye nokudaro kuchengetedza simba.
4. Wedzera hupenyu hwebasa repombi
Chitofu chepombi yemvura chinodhonza mvura chinogona kuchengetedza pombi ichidziya uye isingaome, nokudaro chichiwedzera hupenyu hwepombi.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














