Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Maheater anonyungudutsa kaviri mufiriji anowanzo shanda nemagetsi ekupisa. Kunyanya, kana magetsi achipfuura nepakati pezvinhu zvinodzivirira mukati mechubhu yekupisa, simba rekupisa rinoburitsa simba rekupisa, zvichiita kuti tembiricha yepamusoro yechubhu yekupisa ikwire nekukurumidza. Zvadaro, kupisa uku kunotamisirwa pamusoro pechubhu yekupisa kuburikidza nekufambisa, zvichinyungudutsa chando chakagadzirwa nekuda kwemamiriro ekupisa kwakaderera. Maitiro aya haangodzore kushanda kwekuchinjana kwekupisa kwechubhu yekupisa chete asiwo anodzivirira kudzikira kwekushanda kana kutadza kwehurongwa kunokonzerwa nekuunganidzwa kwechando.
Basa guru rechubhu yekudzikisa chando kaviri nderekudzivirira kutonhora kwakanyanya pamusoro pemidziyo yekuchengetera inotonhora kana michina yekufiriji. Kutonhora kunowanzoitika munzvimbo dzine tembiricha yakaderera, kunyanya mumamiriro ekunze ane hunyoro hwakawanda, uko hunyoro mumhepo hunoungana uye hunoita chando pamusoro pemuchina wekufiriji. Kana chando chikanyanya kukobvu, hita yekudziya chando ine chubhu mbiri inoderedza zvakanyanya kushanda kwekuchinjana kwekupisa kwemuchina wekufiriji, nokudaro zvichikanganisa mashandiro ese emuchina wekufiriji. Saka, kubviswa kwechando nenguva kwakakosha kuti michina irambe ichishanda zvakanaka.
Pamusoro pezvo, chinhu chinodziisa chando kaviri chine simba rekuchengetedza simba. Nekubvisa chando nguva dzose, zvinogona kuderedza kushandiswa kwesimba kwemidziyo yekufiriji nekuda kwekudzikira kwekushanda kwekupisa, zvichiita kuti pave nekushandiswa kwesimba zviri nani.
Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chigadziko cheHeater cheDefrost Double cheUnit Cooler Evaporator |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, mhando yeAA, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Deredzai hita yechinhu chinotonhorera |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Kambani | Mugadziri/mutengesi/fekitori |
| Chidziyo chekupisa chinonyungudutsa kaviri chinoshandiswa pakunyungudutsa mhepo inotonhorera, chimiro chemufananidzo wechinhu chekupisa chinonyungudutsa iAA (chubhu yakatwasuka kaviri), urefu hwechubhu hwakagadziriswa zvinoenderana nehukuru hwechidziyo chemhepo yako, chidziyo chedu chekuchenesa chinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Dhayamita yechubhu yekudziisa inonyungudutsa kaviri inogona kugadzirwa 6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chinogonawo kugadzirwa chimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudziyisa inonyungudutsa ichagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Singel Yakatwasuka Yakananga
Heta yerudzi rweAA Defrost
Heater yeU Shaped Defrost
Heater yeUB yakaumbwa neUB
B Typed Defrost Heater
BB Typed Defrost Heater
Dhizaini Yakagadzirwa Nechigadzirwa
Kuti zvienderane nezvinodiwa zvemashandisirwo akasiyana-siyana, zvinodiwa zvemaheater anonyungudutsa machubhu maviri zvinogona kugadziriswa zvichienderana nemamiriro chaiwo. Semuenzaniso, mumafiriji madiki emumba, heater diki ine simba shoma inogona kukwana; nepo munzvimbo huru dzekuchengetera zvinhu zvinotonhora mumaindasitiri, mudziyo wekupisa une simba guru, une nzvimbo yakakura unodiwa. Pamusoro pezvo, zvichienderana nenzvimbo yekuisa nenzvimbo yekushandisa, maumbirwo akasiyana emachubhu ekupisa (akadai semachubhu akatwasuka, machubhu ane chimiro cheU, nezvimwewo) uye mhando dzezvinhu (dzakadai sesimbi isingatsvi, mhangura, nezvimwewo) zvinogona kusarudzwa kuti zvienderane nemamiriro chaiwo ekushanda.
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Maheater anonyungudutsa mufiriji ndechimwe chezvinhu zvakakosha mumidziyo yemazuva ano yekutonhodza uye masisitimu emhepo inotonhodza. Basa rawo guru nderekuwedzera kupisa kuti unyungudise chando chinoumbwa pamusoro pecondenser, nokudaro zvichiita kuti sisitimu yese yekutonhodza ishande zvakanaka. Mukushanda kwakakodzera, iyi heater inonyungudutsa kaviri inoshandiswa zvakanyanya mumakamuri ekuchengetera zvinhu zvinotonhora, mafiriji, maair conditioner, nedzimwe nzvimbo dzinoda nzvimbo dzinopisa zvishoma.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














