Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chitofu cheMukova cheImba Inotonhora |
| Zvinhu zvekudzivirira | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | nyungudutsa waya yekudziyisa |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Chitofu chemusuwo chehurefu hwekamuri rinotonhora, voltage uye simba zvinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Dhayamita yewaya inogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Pamusoro pewaya inogona kunge yakagadzirwa negirazi refirber, aruminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chitofu chemusuwo chemukamuri rinotonhora mudziyo wekudziyisa wewaya imwe chete, unowanzo shandiswa mumafiriji madiki kana mafiriji emumba nedzimwe nzvimbo. Chitofu chemusuwo chinowanzova waya yemhangura yakatetepa inodziiswa nemagetsi kuti iwedzere tembiricha yemhepo yakatenderedza, nokudaro ichibvisa chando mufiriji.
Chitofu chemusuwo chemukamuri rinotonhora chinoshandisa musimboti wekupisa nemwaranzi, kureva kuti, kuburikidza newaya inopisa yemagetsi kuti ibudise kupisa kwakatenderedza. Zvakanakira zvacho diki, chimiro chiri nyore, zviri nyore kuisa nekugadzirisa. Zvisinei, chiyero chekushanda kwehita yemusuwo chemukamuri rinotonhora chidiki, chinogona kungogumira panzvimbo chaiyo yefiriji, mwero wekupisa unononoka, uye chiyero chekushandisa chakaganhurirwa.
Basa reChigadzirwa
Waya yekupisa iri pafuremu yemusuwo wekamuri inotonhora haishande zvachose. Mutemo waJoule, unotaura kuti magetsi anoshandura simba remagetsi kuita simba rekupisa, ndiwo hwaro hwekushanda kwehita yemagetsi inonyungudutsa. Kupisa kwemagetsi inzira iyo magetsi anogadzira uye anotamisa huwandu hwakati hwekupisa mushure mekupfuura nemuchina wekufambisa.
Semuchina wesimbi, waya yemuchina wekudzikisa chando inoburitsa kupisa kana yashandiswa, ichinyungudutsa mutswe wegonhi wakaomeswa nechando uye ichidzivirira kuti isaome kusvika yafa. Muchina wekudzikisa gomba wemuchina wekudzikisa gomba unodzima magetsi wega mushure mekunge washandiswa kwenguva yakati. Muchina wekudzikisa gomba wemuchina wekudzikisa gomba unofanira kudzoserwa simba kuti udziye kana tembiricha yadzikira sezvo uchizochengetedza kupisa kwenguva yakati.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314










