Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Door Frame Silicone Rabha Wire Yekudziyisa Yekunyungudutsa |
| Zvinhu zvekudzivirira | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | nyungudutsa waya yekudziyisa |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Dengesakureba kwetambo yekudziisa mufiriji,voltage nesimba zvinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Dhayamita yewaya inogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Waya yacho inogona kunge yakagadzirwa negirazi refirber, aruminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Waya yemagetsi yekubikisa yesilicone rabhaIyi waya yemagetsi inodziya inosungirirwa newaya yekudzivirira kupisa pawaya yegirazi fiber core seHeating Element uye yakafukidzwa nerabha resilicone rinodzivirira kupisa rakapfava pachikamu chekunze. Chigadziko chayo chekudzivirira kupisa chine simba rakanaka rekudzivirira kupisa uye chinogona kushandiswa kwenguva yakareba pa150 °C pasina shanduko mukushanda uye chinogona kushandiswa nguva dzose kwemaawa zviuru gumi pa200 °C. Waya yekupisa yesilicone rabha yefuremu yemusuwo yakakodzera kushandiswa kwenguva yakareba patembiricha iri pakati pe -60 ~ 180 °C, uye kana simba remagetsi risingapfuure 40 W/m.tambo yekudziyisa yesilicone rabhaInobvira moto asi inodzima yoga. Nekuti silicone rabha haina organic halides, haiburitse utsi kana magasi ane chepfu kana ichitsva. Yakakodzera kushandiswa kwakasiyana-siyana kusingatsvi uye inoshandiswa zvakanyanya muMidziyo yepamba, hutano hwezvehutano, midziyo yekunaka, michina nemidziyo, indasitiri yemakemikari, maindasitiri ekugadzira mapurasitiki, nezvimwewo.
Nzira dzekubatanidza Silicone Rubber Heating Cable
1. Kubatana pakati pewaya inodziya nechinhu chinotonhora chinobuda ne lead-out (waya inobuda ne lead-out) kwakavharwa ne silicone molding, uye waya inobuda ne lead-out inofanirawo kuputirwa ne silicone.
2. Kubatana pakati pewaya yekupisa nemucheto unotonhorera we lead-out (waya inotonhorera we lead-out) kwakavharwa nechubhu inodzikira kupisa.
3. Kubatana pakati pewaya inodziya newaya inotonhorera inobuda (waya inobuda newaya) ine dhayamita yakafanana newaya. Migumo inodziya neinotonhorera yakanyorwa nemavara. Chakanakira ndechekuti jointi ine dhayamita yakafanana nemuviri wewaya, uye chimiro chayo chiri nyore.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













