Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chubhu yekudziisa mvura yetangi remvura inowanzo patsanurwa kuita maflange ane shinda uye maflange akatsetseka. Saizi dzakajairika dzemaflange ane shinda i1 inch, 1.2 inches, 1.5 inches uye 2 inches, uye anonyanya kushandiswa pakudziisa nemagetsi mashoma, nemagetsi anowanzo tangira pamakiromita akati wandei kusvika pamakumi emakiromita. Maflange akatsetseka anowanikwa muhukuru kubva paDN10 kusvika kuDN1200, uye masimba akasiyana anogona kugadzirwa zvichienderana nezvinodiwa nevatengi. Kazhinji, machubhu ekudziisa emvura ane simba guru anoshandisa maflange akatsetseka, ane simba kubva pamakiromita akati wandei kusvika kumazana emakiromita. Ane simba repamusoro, rinova rakapetwa kaviri kusvika kane kupfuura mutoro wepamusoro wekudziisa kwemhepo.
Chidziyo chekupisa chetangi remvura chinonzi mudziyo wemagetsi unoshandiswa pakudziisa mvura dzakadai semvura, mafuta kana zvimwe zvinhu. Chinowanzoiswa mumatangi emvura kana matangi ekuchengetera zvinhu. Chinoiswa patangi remvura kuburikidza nekubatanidza flange, chinoita kuti kudziyisa kuve nyore, kuchiisa zviri nyore uye kugara kwenguva refu.
Machubhu ekudzikisa mvura mutangi remvura anowanzo kuve nemachubhu ekudziyisa ane chimiro cheU matatu, matanhatu, mapfumbamwe, gumi nemaviri, gumi nemashanu kana kupfuura akasungirirwa paflange yakatsetseka ne argon arc welding. Machubhu aya anowanzo gadzirwa semachubhu ekudziyisa emagetsi ane simba guru uye anoshandiswa zvakanyanya mumatangi emvura, mabhoyira emagetsi, kudziyisa kwesimba rezuva, maoiri emafuta ekufambisa kupisa nezvimwe zvinhu zvinodziyisa mvura.
Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | DN40 Electrical Immersion Heater Tube yeTangi reMvura |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Kunyudza |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Kambani | fekitori/mutengesi/mugadziri |
| Chubhu yeDN40 inonyudza mvura yetangi remvura ine simbi isina tsvina 201 uye simbi isina tsvina 304, saizi yeflange ine DN40 uye DN50, simba nehurefu hwechubhu zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa. | |
Zvimiro zveChigadzirwa
Zvimiro zveChigadzirwa
Kushandiswa Kwechigadzirwa
*** Chidziisa mvura chepamba: Chinoshandiswa kudziisa mvura yepamba.
*** Tangi remvura remumaindasitiri: Rinoshandiswa kudziisa mvura yemumaindasitiri, mafuta kana zvimwe zvinhu zvinonyungudutsa mvura.
*** Midziyo yemakemikari: inoshandiswa kupisa acid ne alkali kana mvura inoparadza.
*** Kugadzira chikafu: Kunoshandiswa kudziisa zvinwiwa zvemhando yepamusoro, zvakaita semukaka, zvinwiwa, nezvimwewo.
JINGWEI Workshop
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














