| Zita reChigadzirwa | DG47-00038B Chinhu Chekubikira cheSamsung Oven Tubular Heater |
| Nhamba yechikamu | DG47-00038B |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm |
| Voltage | 115V |
| Chimiro | Chimiro cheM |
| Muenzaniso wechiteshi | 6.3mm |
| Saizi | yakagadziriswa semuenzaniso wekutanga |
| MOQ | 100pcs |
| Mutengo weyuniti EXW | USD4.5 pachidimbu chimwe nechimwe che100pcs, huwandu hwakawanda mutengo uchave wakachipa |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete 35pcs katoni imwe (saizi yekatoni: 63 * 54 * 31cm) |
| Zvinhu | simbi isina ngura 304 |
| Ruvara rwechubhu | girini yakasviba |
| 1. Chitofu cheovheni chinoshandiswa pakubika kweSamsung, uye nhamba yechinhu chekubika ndeye DG47-00038B, dhayamita yechubhu ndeye 6.5mm uye chimiro chehita ndecheM. 2. Saizi yechubhu yekupisa yeovheni inogadziriswa seyemuenzaniso wekutanga, uye chubhu inonamirwa, saka ruvara rwechubhu ruchava rwegirini rakasvibira. 3. Chubhu yedu yemagetsi inoshandiswa nesimbi isina ngura 304, tinewo simbi isina ngura 321 nezvimwe zvemhando yepamusoro. Saizi yechinhu chinodziya inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. | |
Chinhu ichi chemagetsi chesimbi isina ngura 304 chinogona kupisa mhepo, mold yesimbi, uye mvura dzakasiyana-siyana. Chubhu yemagetsi yekupisa ovheni ine ganda resimbi isina ngura 304, silicone mbiri kana ceramic seals kumagumo, uye central axial distribution ye spiral electrothermal alloy wire (nickel chromium, iron chromium alloy). Nzvimbo yacho yakazara ne insulation yakanaka uye thermal conductivity ye magnesium oxide. Chubhu yesimbi isina ngura isingatsvedzeri, inodzivirira kupisa kwakanyanya ine divi rakafanana re anode wire ine high-temperature conductivity, uye nzvimbo isina chinhu yakazara ne crystalline magnesium oxide powder, ine insulation yakanaka uye thermal conductivity. Kugadzirwa uku kunopisa zvakaenzana, kune high-temperature efficiency, uye kwakakwirira. Crystalline MgO powder inobvumira kupisa kunogadzirwa ne high-temperature anode wire kuti kupararire pamusoro pe simbi chubhu, wozoendeswa mumhepo kana zvikamu zvinopisa kuti zvizadzise chinangwa chekudziya.
1. Inoshandiswa kuomesa huni, bepa, kudhinda nekudhaya, pendi, nezvimwewo, nemachubhu ekudziyisa mapenji.
2. Maovheni emagetsi anodziya zvishoma akadai semaovheni emagetsi emumaindasitiri ane mhepo inotenderera, maovheni emagetsi, nezvimwewo.
3. Muindasitiri yezvekudya, kubikwa kwezvingwa zvakasiyana-siyana, mabhisikiti nemakeke.
4. Midziyo yakasiyana-siyana yemagetsi inodziisa mumba inoshandiswa zuva nezuva, yakaita sechitofu chemagetsi, ovheni yemagetsi, chitofu chemupunga, pani yekukangira yemagetsi, pani yekukangira yemagetsi, chitofu chemvura, iron yemagetsi nezvimwe zvigadzirwa.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.














