Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Zvikamu Zvinonyungudutsa GL Yakarukwa Waya Yekudziyisa Fekitori |
| Zvinhu zvekudzivirira | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, tsvuku, yero, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | nyungudutsa waya yekudziyisa |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| JINGWEI hita ndiyofekitari yewaya yekudziyisa yakarukwa, dhayamita yewaya yezvigadzirwa zvemufananidzo ndeye 3.0mm ine fiberglass braid, kureba nesimba rewaya hita zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi, kureba kwewaya ye lead ndeye 1000mm. Dhayamita yewaya inogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Waya inogonawo kunge yakagadzirwa nearuminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Waya yekudziya yakarukwaYakavakirwa pawaya yekupisa yesilicone yepakutanga yekuwedzera girazi fiber braid layer, aluminium braid layer uye stainless steel braid layer, tembiricha yakafanana, high thermal efficiency, kunyanya ne alloy heating wire uye silicone raber high temperature edge sealing cloth. Waya yekupisa yesilicone ine hunhu hwekumhanya kwekupisa nekukurumidza, tembiricha yakafanana, high thermal efficiency uye kuomarara kwakanaka. Waya yegirazi fiber yakaputirwa ne resistance alloy wire kana single (multiple) resistance alloy wire se core wire, uye outer layer yakaputirwa ne silicone / PVC edge layer ye heating wire. Silicone heating wire ine high heat resistance. Inogona kushandiswa kwenguva yakareba pa 150 ° C pasina shanduko yekushanda. Inogona kushandiswa nguva dzose kwemaawa 10,000 pa 200℃. Kupisa, kusanganisa uye insulation yemapombi, matangi, shongwe nematangi ezvigadzirwa zveindasitiri kana paine magasi akanyorova uye asingaputike zvinogona kuputirwa zvakananga pamusoro pechikamu chiri kupiswa.
Chinhu Chigadzirwa
1. Waya dzinodziya: Constantan, Constantan, zinc chena copper, nickel-chromium kana copper-nickel alloy;
2. Chimiro chewaya inopisa: waya inopisa yesilicone single core, waya inopisa yesilicone multi-core, waya inopisa yesilicone single core spiral;
3. Maitiro ekumonera kwemukati kwewaya inopisa: waya yekupisa inomonerwa pagirazi faibha;
4. Miyero yekuyedza chigadzirwa: Miyero ine chekuita neUL758 yewaya inopisa;
5. Kuyedzwa kwekukombama kwechigadzirwa: kanopfuura ka5000, hapana chisina kujairika (kuyedzwa zvinoenderana neUL, IEC bvunzo dzemazinga);
6. Kuedzwa kwekumonera kwechigadzirwa: kanopfuura 25,000, hapana chisina kujairika (kuyedzwa zvinoenderana neUL, IEC bvunzo dzemazinga).
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














