Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinotonhodza Zvikamu Chinotonhorera Chiteshi cheTubular |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyohita inotonhorera yeyuniti ine tubularInoshandiswa pakunyungudutsa mhepo inotonhorera uye kunyungudutsa mufiriji/mufiriji, hurefu hwechubhu hwakagadziriswa zvichienderana nehukuru hwemhepo yako, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Iyochubhu yekudziya chando mukamuri inotonhoradhayamita inogona kugadzirwa 6.5mm, 8.0mm uye 10.7mm, chimiro nehukuru zvinogona kugadziriswa zvinoenderana nezvinodiwa nemutengi.hita yekunyungudutsachubhu inogona kuwedzerwa terminal, senge terminal ye6.3mm kana terminal yechikadzi/yechirume. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Zvikamu zvikuru zvemahita emvura anonyungudutsa machubhuipoda yemagnesium oxide yakagadziriswa, pombi yesimbi isingatsvi, uye waya yemagetsi inobatanidza magetsi. Poda yemagnesium oxide yakazadza nzvimbo yakasiyiwa newaya yemagetsi inodziya, iyo inopararira pakati pepombi yesimbi isingatsvi uye ine conductivity yakanaka yekupisa uye insulation. Kazhinji, silicone kana ceramic seals zvinoshandiswa kumativi ese emuromo. Zvichienderana nezvinodiwa pakushandisa,hita yekunyungudutsa firijichubhu inogona kukotama kuita maumbirwo akasiyana-siyana. Yakareruka uye iri nyore kuisa nekuputsa. Nekuda kwehuwandu hwayo hwepamusoro hwe otomatiki,chubhu yekudziyisa imba inotonhorainogona kugadziriswa zvinoenderana nezvinodiwa nemutengi wega wega. Uyezve, hupfu hwemagnesium oxide hunodziya zvakanyanya hwakaiswa muchubhu yekudziya inonyungudutsa mufiriji panguva yekugadzirisa, zvichidzivirira kuti insulation yepamusoro isachajiwe uku chubhu ichidziiswa nemagetsi.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Iyopombi yekudziyisa inonyungudutsaInogara kwenguva refu, ine insulation yakanaka uye inodzivirira mvura. Pombi yekunze inowanzo kuve simbi isina ngura 304, ine ngura yakanaka, inoshanda zvakatsiga, inoshanda zvakanyanya nemagetsi, inorema zvakanyanya, ine simba diki rekudonha, yakakodzera kushandiswa kwefiriji, firiji, firiji nezvimwe zvinoshandiswa mufiriji. Dhizaini yenyungudutsa pombi yekudziyisaInofunga nezvehunhu hwekuvhara munzvimbo inotonhora uye yakanyorova yekushanda. Chisimbiso chekudzvanya rabha kana pombi yekupwanya kupisa ine madziro maviri inoshandiswa kuderedza, kuve nechokwadi chekushandiswa kwakajairika mumidziyo inotonhora.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














