| Zita reChigadzirwa | Chitofu Chekudziya Chinotonhora |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochubhu yekudziyisa inotonhorera muchitoroChimiro chinogona kugadzirwa U chimiro, chubhu yakatwasuka kaviri, kureba nesimba zvinogadziriswa zvinoenderana nezvinodiwa nemutengi. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm kana 8.0mm. Simba renyungudutsa chubhu yekudziyisakazhinji i300-400W pamita imwe neimwe, uye chikamu chinobatanidza chechubhu yekupisa netambo yekubuditsa mvura chakavharwa nerubha rinopisa, iro rinodzivirira mvura zviri nani. | |
Chitofu chekuchenesa chando chechitoro chinotonhorachitofu chinoshandiswa kudzivirira chando nechando, chinowanzo shandiswa mufiriji, muchando, mumhepo inotonhodza, mufiriji nedzimwe nzvimbo.nyungudutsa chubhu yekudziyisainonyanya kugadzirwa nemapaipi esimbi isingatsvi, waya yemagetsi inodziya uye upfu hwe magnesium oxide hwakagadziriswa ne crystalline, izvo zvinogona kukurumidza kukwidza tembiricha yepamusoro kudzivirira madonhwe emvura kubva muchando uye chando. Kureba, chimiro uye saizi yehita yekunyungudutsainogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nevatengi.hita yekunyungudutsa firijiinogona kunamirwa pakupisa kwakanyanya. Mushure mekunamirwa, pamusoro pechubhu yekupisa inenge yakasvibirira.
Magadzirirwo echubhu yekudziyisa yechitoro chinotonhoraZvinonyanya kutsanangurwa nedhayamita yechubhu, kureba, voltage, simba uye zvimwe zviyero.
1. Dhayamita yechubhu: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo.
2. Kureba: Zvichienderana nemamiriro chaiwo ekushandiswa, uchitarisa daro riri pakati pezvikamu uye zvinodiwa pakuiswa.
3. Voltage: kazhinji 110V kana 220V.
4, simba: zvichienderana nekudiwa kwekupisa nzvimbo uye shanduko yetembiricha kuti uzive, kazhinji pakati pe300-400W/m2.
Maparamita ari pamusoro apa anogona kugadziriswa uye kuverengerwa zvichienderana nekushandiswa kwacho kuti aenderane nezvinodiwa neminda yakasiyana.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













