| Zita reChigadzirwa | Dururirai Tubular Heater |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm nezvimwewo. |
| Simba | 300-400W pamita imwe neimwe |
| Kureba | Yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Zvinhu zvechubhu | SS304,SS316 |
| Kirasi yekudzivirira | IP00 |
| Kubvumidzwa | CE/CQC |
| Chimiro, saizi, simba/voltage uye urefu hwewaya yekudzikisa chando inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi, hapana chiyero chiripo mudura redu uye chinofanira kugadziriswa kana waisa odha. Chubhu yekudziya inonyungudutsa ine 300-400W pamita imwe neimwe yekunyungudutsa, chimiro cheheater ye defrsot yatinayo yakatwasuka, chimiro cheU, rudzi rweAA nezvimwe chimiro che spcial. | |
Tembiricha yepamusoro inobvumidzwa nezvinhu zvakasiyana zvepombi haina kufanana, senge 304 simbi isina kusimba 450-500 degrees, 321 simbi isina kusimba 700 degrees pasi, 310S simbi isina kusimba 900 degrees pasi; Chinhu chimwe chete nesimba, tembiricha yepamusoro yakasiyana yepakati haina kufanana, 304 simbi isina kusimba mvura iri kufashaira, tembiricha yepamusoro yepombi iri kufashaira yemvura inenge 106 ° C, uye tembiricha yemhepo inodziya inogona kunge iri 450 ° C, tembiricha yearuminiyamu inodziya inokurudzirwa kushandiswa pasi pe380 ° C, uye tembiricha yakakwirira aruminiyamu ichachinja chimiro uye kutonyunguduka; Pasi pechinhu chimwe chete, pombi yemagetsi ine simba rakawanda ine kumhanya kwekupisa nekukurumidza uye tembiricha yakakwira.
Zvinhu zvinodiwa pakugadzirisa chubhu yekudziya inonyungudika zvinosanganisira pombi yesimbi, filler, waya yemagetsi inodziya, tsvimbo yemutobvu, guruu rekuvharira, waya inodziya zvakanyanya nezvimwewo. Tinoita waya yekudzivisa kuita chimiro che spiral zvichienderana nemuchina wekutenderedza waya imwe chete kuti tive nechokwadi chekuti daro rakafanana rekutenderedza. Sunga tsvimbo yemutobvu newaya yekudzivisa, uye zadza magnesia powder ne filler. Chubhu inodzvanywa mushure mekuzadza upfu. Tinoshandisa muchina wekudzvanya pombi kudzvanya nekuumba, kusimbisa waya yekudzivisa uye upfu hwe magnesium oxide kuti ive yakasimba, kuve nechokwadi chekuti insulation iri pakati pewaya yekudziya yemagetsi nemhepo, uye nzvimbo yepakati haitsauke uye inobata madziro epombi. Uye tobva taikombamisa kuita chimiro chaanoda mutengi.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













