| Zita reChigadzirwa | Dururirai hita yekupisa |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| JINGWEI hita ndiyo inogadzira hita dzinonyungudutsa nechando, tine makore anopfuura makumi maviri nemashanu tichigadzira chinhu chinonyungudutsa nechando chakagadziriswa, chimiro chatinacho chine hita imwe chete inonyungudutsa nechando, hita inonyungudutsa nechando ine chubhu mbiri (AA TYPE). Chimiro cheU, kana chero chimwe chimiro chakasarudzika. Simba re defrot heater tube rinosvika 300-400W pamita imwe neimwe, uye simba racho rinogonawo kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa. Tichashandisa nzira yechisimbiso nechubhu netambo ye lead, nenzira iyi tine basa rakanakisa rekudzivirira mvura. | |
Tubhu rekudziisa mvura inonyungudika chinhu chemagetsi chinodziisa chakagadzirwa uye chakagadzirwa kuti chishandiswe mumhando dzese dzemidziyo yekutonhodza yakaita seyekuchengetera zvinhu zvinotonhora, yekuchengetera zvinhu zvinotonhora, makabati ekuratidza, makabati echitsuwa nezvimwewo. Chidziisa mvura inonyungudika chinogona kuiswa zviri nyore pamafins echidziisa mhepo inotonhodza uye condenser, pamwe chete nechassis yemuunganidzi wemvura, kuti chipedze basa rekunyungudika.
Chubhu yekudziya inonyungudutsa ine simba rakanaka rekunyungudutsa uye kupisa, ine simba remagetsi rakagadzikana, inodzivirira kupisa zvakanyanya, inodzivirira ngura, inodzivirira kukwegura, inokwanisa kuwedzeredza zvinhu, ine simba diki rekubuda kwemvura, yakasimba uye yakavimbika, uye inogara kwenguva refu.
Mahita anonyungudutsa akagadzirwa ne incolo840, 800, simbi isina ngura 304, 321, 310S, aruminiyamu sheathing nezvimwe zvinhu. Kunewo sarudzo dzakasiyana siyana dzekugumisa dziripo (dzakadai semusoro werabha, chubhu inopwanyika). Mahita anonyungudutsa anogona kugadzirwa mumhando dzakasiyana-siyana uye saizi zvichienderana nezvinodiwa nevatengi.
1. Machubhu ekudziyisa anonyungudutsa anonyanya kushandiswa mumidziyo yekutonhodza yakaita sema air coolers, mafiriji, mafreezer, nezvimwewo.
2. Ine insulation yakanaka uye isingapindi mvura.
3. Kugadzirwa kwechinhu chinodziisa mvura chinowanzo shandiswa simbi isina ngura 304 sepombi yekunze, iyo ine ngura yakanaka.
4. Kazhinji hita inonyungudutsa inotorwa kuburikidza nekurapa hunyoro hweovheni, ruvara rwayo rwakaita beige, inogona kunamirwa pakupisa kwakanyanya, ruvara rwepamusoro rwechubhu yemagetsi inodziya rutema kana girini yakasviba.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













