Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Dururirai hita yesimbi MABE-Resistance yefiriji |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Chubhu yesimbi inonyungudutsa chando inoshandiswa pazvikamu zvefiriji zveMABE, dhayamita yechubhu iyi i6.5mm uye kureba kwayo i35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 52cm, 56cm nezvimwewo. Hurefu hwekudzivirira chando hunogadziriswa, voltage inogona kugadzirwa 110-230V. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Tsiva firiji yako yeMabe-Patrick isingapindi mvura neheater inonyungudutsa. Inoenderana neMabe nePatrick brands. Chengetedza firiji yako ichishanda zvakanaka nechikamu ichi chemhando yepamusoro.
Chikamu ichi che deforst heating tube chakagadzirirwa mafiriji eMabe naPatrick, zvichiita kuti ashande zvakanaka uye ashande zvakanaka. Chimiro nehurefu hwe heater inonyungudutsa zvinoita kuti ikwane kune mamwe mamodheru ari mumhando idzi. Kuramba uku chinhu chakavimbika chekuchengetedza mashandiro efiriji yako.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Zvakanakira Chigadzirwa
1. Mahita anonyungudutsa mukamuri rinotonhora anonyanya kushandiswa mumidziyo yekutonhodza yakaita sema air coolers, mafiriji, mafiriji, nezvimwewo.
2. Ine insulation yakanaka uye isingapindi mvura.
3. Kugadzirwa kwechubhu yekudzikisa chando inowanzo shandiswa simbi isina ngura 304, iyo ine ngura yakanaka.
4. Zvinodiwa zvemuchina wekupisa firiji (dhayamita yechubhu, chimiro, kureba, simba uye voltage) zvinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi.
JINGWEI Wokshop
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















