Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Dururirai hita yekuisa mufiriji kuti muunganidze mvura |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Tubhu reDefrost Heater reMatireyi Ekuunganidza Mvura rinoshandiswa kunyungudutsa mhepo inotonhorera, chimiro chemufananidzonyungudutsa chubhu yekudziyisaimhando yeAA (chubhu yakatwasuka kaviri), hurefu hwechubhu hwakagadziriswa hunoenderana nehukuru hwenyu hwemhepo inotonhorera, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Chiyero chedura remuchina wekudzikisa chando chesimbi isina ngura chinogona kugadzirwa ne6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chacho chinogonawo kugadzirwa nechimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudzikisa chando richagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Maheater anonyungudutsa akagadzirwa zvakananga kugadzirisa dambudziko rekusashanda zvakanaka kwefiriji kunokonzerwa nekunyungudutsa kwakanyanya mumhando dzakasiyana dzemafiriji nemakabati emafiriji. Nekudzivirira kuungana kwechando pamitsetse yekutonhodza nezvimwe zvikamu, maheater aya akakosha pakuchengetedza kushanda zvakanaka uye kushanda zvakanaka kwemasystem ekutonhodza. Maheater anonyungudutsa akagadzirwa nemachubhu akasimba esimbi isina ngura uye anogona kukochekwa kuita maumbirwo akasiyana kuti akwane mashandisirwo chaiwo, zvichivimbisa kuiswa kuri nyore uye kushanda kwepamusoro.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Basa reChigadzirwa
Basa guru rechubhu yekudzikisa chando nderekudzivirira evaporator kuti isaome, nokudaro zvichivandudza kutonhora kwemudziyo wekudzikisa chando uye kuderedza kushandiswa kwesimba. Mumidziyo yekudzikisa chando yakaita semichina yemhepo inotonhorera inotonhorera uye makabati ekuratidza firiji, pamusoro peevaporator panogona kutonhora nechando. Frost ichaita kuti nzira yekuyerera iite diki, ideredze huwandu hwemhepo, uye inotovhara evaporator zvachose, zvichikanganisa zvakanyanya kufamba kwemhepo uye zvichikonzera kudzikira kukuru kwekutonhorera uye kuwedzera kwekushandiswa kwemagetsi. Kugadzirisa dambudziko iri, nzira yakajairika ndeyekushandisa electric heat defrosting, uchishandisa defrost heating tube kupisa chando pamusoro peevaporator, zvichiita kuti inyunguduke, nokudaro ichizadzisa chinangwa chekunyungudutsa.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














