Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Deredzai hita yefiriji |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Chidziyo cheDefrost cheRefrigerator chinoshandiswa pakunyungudutsa mhepo inotonhorera, chimiro chemufananidzonyungudutsa chubhu yekudziyisaimhando yeAA (chubhu yakatwasuka kaviri), hurefu hwechubhu hwakagadziriswa hunoenderana nehukuru hwenyu hwemhepo inotonhorera, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Simbi isina ngurachubhu yekudzikisa chando yekudzikisa chando yemhepo inotonhoreradhayamita yechubhu inogona kugadzirwa 6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chinogonawo kugadzirwa chimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudziya inonyungudutsa chando richagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Kazhinji inogadzirwa nesimbi isina ngura yepamusoro (SUS inomiririra simbi isina ngura), hita inonyungudutsa firiji chinhu chakakosha chinoshandiswa kubvisa chando chakaungana mumichina inotonhodza. Simbi isina ngura yepamusoro, inowanzo kuve SUS304 kana SUS316, inoshandiswa kugadzira hita inonyungudutsa. Simbi iyi inozivikanwa nekugona kwayo kupisa zvakanaka, kugara kwenguva refu, uye kuramba ngura. Yakakodzera nzvimbo dzine tembiricha inochinja-chinja, hunyoro hwakawanda, uye kugara kwenguva refu muchando nekuda kwesimbi isina ngura.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Chinangwa chikuru che defrost heater ndechekumisa kuungana kwechando nechando mu freezer uye firiji. Mamwe emashandisirwo azvo ndeaya:
1. Mafiriji: Kuti mudziyo ushande zvakanaka uye uchengetedze tembiricha yakafanana yekuchengetera chikafu, maheater anonyungudutsa anoiswa mufiriji kuti anyungudise chando nechando zvinoungana pama coil evaporator.
2. Mafiriji: Mafiriji anoshandisa maheater anonyungudutsa chando kudzivirira kuti chando chisaungane pama evaporator coils, izvo zvinoita kuti mhepo ifambe zvakanaka uye zvinochengetedza zvinhu zvakaomeswa nechando.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














